Ja esi bijis aculiecinieks iespējamai ļaunprātīgai automašīnu dedzināšanai, atsaucies!

0 Komentāru
Ja esi bijis aculiecinieks iespējamai ļaunprātīgai automašīnu dedzināšanai, atsaucies!
VALSTS POLICIJA

Valsts policijas (VP) Daugavpils iecirknis aicina atsaukties aculieciniekus iespējamai ļaunprātīgai automašīnu dedzināšanai, Skaties.lv informēja Valsts policijā (VP).

Šā gada 13. jūnijā ap plkst. 02.20 VP Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Daugavpilī, Šaurās ielas pagalmā deg automašīnas. Notikuma vietā tika konstatēts, ka dega četras automašīnas – “BMW 740”, “VW Golf”, “Audi A6” un “Renault Trafic”.

VP aicina atsaukties aculieciniekus iespējamai ļaunprātīgai automašīnu dedzināšanai. Personas, kuras var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, aicinātas zvanīt pa tālruņa numuru 110.

Patlaban policija skaidro notikušā apstākļus un ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā vai ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 Komentāru