8 komentāri

Naktsklubu apmeklētāju intereses ir dažādas – viens iet dejot, otrs satikt jaunus un vecus draugus, kāds cits grib gluži vienkārši piedzerties, bet vēl kādam prātā narkotikas un vardarbība. Kādai meitenei naktskluba apmeklējums un došanās uz mājām līdzi diviem jauniem vīriešiem beidzās bēdīgi. Viņa kļuva par seksuāla nozieguma upuri, turklāt noziedznieki to visu translēja internetā.

Šonedēļ medijos plaši izskanējušas ziņas par notikumu pēc kāda naktskluba apmeklējuma, kad divi jauni puiši – 20 un 22 gadus vecie Ēriks un Artūrs, esot izvarojuši kādu meiteni. Internetā arī uzplaiksnīja dažas miglainas fotogrāfijas, ko it kā puiši publiskojuši tiešraidē notikuma brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši tādēļ izplatījās baumas, ka izvarošana ir inscenēta, lai sabiedrībā radītu sašutumu un iegūtu pēc iespējas vairāk interneta skatījumu. Taču runas tika kliedētas nedēļas beigās, kad policija paziņoja, ka abiem jaunajiem puišiem tiesā prasīs apcietinājumu, jo viss noticis pa īsam.

Degpunktā komandai izdevās sazināties ar cietušās meitenes paziņu, kura nākamajā rītā pēc notikušā paspējusi noskatīties visus šokējošos video un apskatīt bildes, līdz tās izdzēstas.

Iepriekšējās brīvdienās es iegāju ”Instagram” un ieraudzīju visus tos video – es biju ļoti šokēta. Nezināju, ko darīt tālāk ar šo informāciju, un pēc pāris dienam tas uzpeldēja tīklā, kaut kādi aktīvisti to visu nosūtīja ”kompromat.lv”, un tas viss kļuva par sabiedrības īpašumu, ja tā var teikt. Un cilvēki centās saprast, kas tas vispār tāds bija. Pēc kāda laika parādījās informācija, ka meitene tika sazāļota. Ka viņa to negribēja, ka sākumā viņa pie puišiem brauca, jo tā gribēja, bet rezultātā video varēja redzēt, ka viņa to negrib. Viņa teica, lai viņu neaiztiek.
Puiši esot par meiteni turpinājuši ņirgāties arī pēc dzimumakta. Pēdējais video bija par to, ka meitene gulēja vannā un bija alkohola un narkotiku reibumā. Viņa pilnībā nesaprata, kas viņai apkārt notiek, bet divi puiši viņu aplej ar ūdeni, kā arī lej alkoholu uz galvas.

Tā kā Latvija ir maza un Rīga vēl mazāka, Ērika un Artūra interneta profilos ir ļoti daudz draugu, negraizītu un necenzētu materiālu droši vien redzējuši daudzi simti, vai pat tūkstoši skatītāju. Runājot par pašu jaunieši personībām, izrādās, – arī iepriekš viņiem esot bijusi tieksme uz vardarbību.

Sākotnēji izskanējušas ziņas, ka abi aizdomās turamie centušies ar cietušo vienoties un lūguši viņu atsaukt iesniegumu policijā, taču šobrīd zināms, ka upuris no savām liecībām neatsakās un izmeklēšana turpinās. Abi aizdomās turamie ir apcietināti.

TOP komentāri

 • Es ar zinu
  +11 +11 0

  Es ar zinu

  Viņu sazaļoja. Un nevis nav ko līdz iet bet nav ko varot un bazties virsū.
 • Yggy
  +6 +5 -1

  Yggy

  Jā,vai ne?Ja tev iebarotu alkoholu un narkotikas,ietu līdzi ne tam vienam vien.Vainīgi ir tie,kuri to izplānoja.Un mesaki,ka tā ir bijusi fiksā ideja.Upurus noskata pat maniaki.
 • laimonis kiseļevs sprīdis
  +4 +4 0

  laimonis kiseļevs sprīdis

  būtībā par šo vajadzētu tos sodus dubultot, cik saprotu tad puiši vai indivīdi, drīzāk jau otrais apzīmējums, izmantoja meitenes uzticību piedāvājot pavadīt uz mājām pēc tam pielietojot vardarbību, radot sāpes kā arī psiholoģisku traumu kā arī publicējot publiskā vietnē notikuša video vai foto, attiecīgi kārtējo rezi pazemojot cilvēku. ja es būtu prokurors tad viņi dabūtu diezgan pagaru apsūdzību rakstu un pie nekorumpēta tiesneša šie indivīdi saules gaismu bez rūtiņu ēnām ieraudzītu pēc gadiem 20.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl