Komentāri
Iztērēto naudas līdzekļu dēļ starp laulātajiem izceļas pamatīgs strīds; sievu nogādā slimnīcā
FOTO: LETA

19. februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pētersalas apkaimē, kur bija izcēlies ģimenes konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, norādītā dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kurai pakausī bija asiņojoša brūce. Sieviete apsēdās uz priekštelpā esošā krēsla un klusēja. Pēc mirkļa pie policistiem pienāca arī sievietes dzīvesbiedrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Apskatot dzīvokļa priekštelpu, pamanīts soliņš ar salauztu kāju, ārdurvīs bija vairākas buktes, pie sienas karājās sadauzīta glezna, bet uz grīdas bija nopilējušas asinis no gaiteņa līdz vannas istabai.

Vīrietis kārtības sargiem paskaidroja, ka, dodoties mājup, ar sievu liftā izcēlies konflikts par vakara gaitā iztērētajiem naudas apmēriem. Strīds turpinājies arī dzīvoklī, kur sieviete dzīvesbiedram metusi ar soliņu. Tas atsities pret dzīvokļa durvīm. Sieviete, nespēdama nomierināties, paņēmusi nazi un centusies laulātajam uzbrukt. Lai izvairītos no sievas agresijas izpausmēm, vīrietis viņu iegrūdis dušas kabīnē, kur viņa, krītot traumējusi galvu.

Savukārt, jautājot cietušajai par notikušo, viņa neko neatbildēja, vien paskaidroja, ka jūt spēcīgas sāpes galvā.

Pēc brīža ieradās mediķi, kuri cietušo nolēma hospitalizēt. Sievietei izskaidrots, ka par miesas bojājumu nodarīšanu var rakstīt iesniegumu, kā arī noformēt lēmumu par vīrieša nošķiršanu, taču sieviete turpināja klusēt, līdz tika hospitalizēta.

Vīrietis paskaidroja, ka pēc sievas uzbrukuma viņš laulāto vairs nevēlas redzēt un par notikušo vērsīsies Valsts policijā.

Precīzus notikuma apstākļus turpinās skaidrot Valsts policija.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl