Izsita logu un ielaida dzīvoklī suni! Iļģuciema iedzīvotāji kļūst par aculieciniekiem noslēpumainai dienestu operācijai

Pievienot komentāru
Izsita logu un ielaida dzīvoklī suni! Iļģuciema iedzīvotāji kļūst par aculieciniekiem noslēpumainai dienestu operācijai

Iļģuciemā kādas trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā ilgstoši dzīvoja kāds jauns vīrietis, ar kuru kaimiņi plašākās sarunās nevēlējās ieslīgt. Iedzīvotāji atzīst, ka baidījās komunicēt, jo vīrietis esot iesaistīts nelegālos darījumos un uzvedas aizdomīgi. Apkārtējo aizdomas apstiprinājās piektdien, kad dzīvoklī ielauzās muitas policija un veica izmeklēšanas darbības.

Pagājušās nedēļas izskaņā Reņģes ielas iedzīvotāji bija liecinieki noslēpumainām darbībām, kuras veica ugunsdzēsēji sadarbībā ar policiju. Kādas iedzīvotājas iesūtītajā video redzams, kā operatīvie dienesti izsit pirmā stāva logu un caur to ielaiž speciāli apmācītu darba suni, kura uzdevums bija apsekot aizdomīgo dzīvokli. Aculieciniekiem tomēr nebija skaidrs, kas, galu galā, ir noticis.

“Redzēju, ka atlauza logu, un tad kopā ar suni kāpa iekšā. Policisti arī tur bija, arī dažādas automašīnas. Bija neērti uz turieni iet un skatīties, kas notiek. Es tā arī nesapratu, kas viņiem atgadījies un kāpēc atlauza logu… Tur kaut kāda meitene arī staigāja, pēc tam kad to logu atvēra. Gāja iekšā daudzi. Es arī nesapratu, man bija tik liela ziņkāre, bet bija neērti skriet un jautāt. Man tiešām bija interesanti, kāpēc tur suni ielaida,” stāsta kaimiņiene.

Blakus mājas iedzīvotāji redzēja ielaušanās procesu, taču ceturtā nama iemītnieki to arī dzirdēja. Tiesa, viņi par notikušo runā nelabprāt un visai piesardzīgi atklāj faktus par savu kaimiņu, kura mitekli uzlauza policija.

“Tāds aizdomīgs tipiņš tur dzīvoja,” stāsta kaimiņiene.

Iedzīvotāji tomēr atzīst, ka jaunais vīrietis bija iesaistīts aizdomīgos darījumos un rezultātā iestrēdzis milzu parādos. Tieši tāpēc uzsācis kādu nelikumīgu rūpalu. Tiešu kādu, īsti nav skaidrs.

Izdauzītais logs tagad ir pārvilkts ar nodokļu un muitas policijas drošības lentēm. Šos likumsargus uzrauga Valsts ieņēmumu dienests (VID), un viņi notikušo komentē kā sankcionētu izmeklēšanas darbību, un tās interesēs plašāku informāciju neesot iespējams sniegt. Tajā pat laikā VID apgalvo, ka izmeklēšana veikta ar mitekļa saimnieka atļauju un klātbūtni, taču šī oficiālā atbilde nonāk pretrunās ar nepieciešamību izdauzīt jaunā vīrieša dzīvokļa logus.