5 komentāri

Patiesi neapskaužamu situāciju ceturtdienas vakarā piedzīvojusi kāda galvaspilsētas iedzīvotāja, meklējot savu 92 gadus veco māti. Viņa pārvietojas ratiņkrēslā, taču pamanījusies saņemt spēkus un aiziet brīvsolī pati uz savām kājām.

Ap plkst. 19 viena Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes auto patruļām piestājusi pie veikala Mārupes ielā, kur vīrus jau gaidījusi kāda manāmi satraukta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es staigāju pa veikalu un visu laiku viņu pieskatīju. Viņa te sēdēja. Viņa bija redzama. Rindā bija divi, trīs cilvēki. Kamēr maksāju, iznāku ārā, bet viņas vairs nav,” norādīja vecās kundzes meita.

Cerībā, ka sirmgalve nav nekur tālu tikusi, vīri uzaicinājuši izsaucēju līdzi un devušies patruļā pa tuvējām ielām. Inspektori ieskatījušies veikalos, kafejnīcās un iestādēs, taču no meklētās sievietes nebija ne miņas un arī aptaujātie ļaudis sirmo sieviņu neatcerējās redzējuši.

Pēc aptuveni pusotras stundas ilgiem meklējumiem kārtībsargi nolēma papildspēkos iesaistīt Valsts policijas darbiniekus.

Kamēr kolēģi no Valsts policijas iztaujāja pazudušās kundzes meitu, inspektori turpinājuši meklējumus un raisījuši izbrīnu ne vienas vien sirmgalves sejā. Kādēļ gan patrulējošie policisti pēkšņi iztaujā vienu pensionāri pēc otras, cenšoties izdibināt to personu datus.

Ziņa par pazudušo kundzi sasniegusi arī pilsētas videonovērošanas centra darbiniekus, kuri caurskatījuši kameru ierakstus, taču ļaužu pilnajās ielās tā arī nav izdevies atrast meklēto.

Ap pulksten 21 videocentra darbinieki nolēma aplūkot sabiedriskā transporta pieturvietas jau daudz plašākā teritorijā, pieņemot, ka sirmgalve, iespējams, nolēmusi izmantot autobusu, trolejbusu vai tramvaju.

Tas arī deva vēlamo rezultātu – kundze tika atrasta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl