Izlaidums pārvēršas traģēdijā! Svinībās ierodas nelūgti viesi un pārvērš notikumu asinsizliešanā

164 komentāri

Izlaidumu laiks ierasti asociējas ar skaistām kleitām un lieliem ziedu klēpjiem. Taču Kurzemes pusē šiem svētkiem diemžēl sekos krietni bēdīgāki notikumi – proti, nelūgti ciemiņi kādas izlaiduma svinības pārvērtuši traģēdijā.

Lai arī Zlēku vienīgā pamatskola pagājušajā gadā tika slēgta, tie vietējie bērni, kuri turpinājuši mācības un šogad jau citās skolās beiguši devīto klasi, sestdienas, 11. jūnija, vakarā svinējuši savu izlaidumu. Tam par godu iepretim bijušajai skolas ēkai noīrētas telpas vietējā bērnudārzā.

Svētki nosvinēti godam, un lielākā daļa absolventu un viņu viesu jau ap pustrijiem naktī bija devušies prom, kad šajā nomaļajā pagalmā negaidīti ieripojis šai pusē neredzēts automobilis. Tajā sēdošie meklējuši kādu vietējo puisi vārdā Jānis. Tomēr atbilde, ka tādu šeit nesastapt, nelūgtos viesus nav apmierinājusi un izcēlusies asāka vārdu pārmaiņa, kas beigusies ar to, ka kāds pagrūdis vai pat iesitis vienai no klātesošajām skolēna mammām.

Protams, ka tādu nekaunību vietējie nevarēja atstāt bez uzmanības. Viens no pirmajiem, kurš meties skaidrot attiecības, bijis karstasinīgais, 39 gadus vecais absolventa Pētera radinieks. Kautiņā bravūrīgie iebraucēji izmantoja arī nazi, un rezultāts bija letāls – 39 gadus vecais vīrietis tika nodurts.

Foto – nelūgti viesi 9. klases izlaidumu pārvēš traģēdijā!

Brīdi vēlāk asinīm pielietajā pagalmā viena pēc otras iestūrējuši līķu rati un vairākas vietējas policijas automašīnas. Likumsargi uzsākuši notikušā izmeklēšanu un nopratinājuši šokētos aculieciniekus. Savukārt uzbrucēji, acīmredzot pat nenojaušot par ķīviņa iznākumu, turpinājuši savus sirojumus pa tuvējo apkārtni un tajā pat naktī redzēti vēl vairākos miestos.

Līdz Zlēku iedzīvotājiem nonākušas ziņas, ka divi no ķīviņā iesaistītajiem jau notverti, bet pats dūrējs vēl esot uz brīvām kājām un slapstoties. Policija šobrīd apstiprina vien faktu, ka par 39 gadus vecā vīrieša nonāvēšanu uzsākts kriminālprocess, taču plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs nesniedz.

Vietējo iedzīvotāj liecības un intervijas raidījumam “Degpunktā” skaties video!

TOP komentāri

 • vietējais
  +16 +11 -5

  vietējais

  Vainīgajiem cietumu uz mūžu. Dāmai no blakus ciema par kūdīšanu pirmkārt
 • !!!!

  !!!!

  Neesmu tiesīgs kādu vainot,jā. Neesmu ne personīgi ar šo personu pazīstams. Un paldies Dievam,ka neesmu. Lai katrs saņem sodu pēc likuma. Tikai mazliet vainas apziņas vajadzētu būt,vismaz tīri cilvēciski pret mirušā tuviniekiem.
 • Ventavnieks

  Ventavnieks

  Te ventava vinai dzive nav ko var gribet no tadas sievietes kas sez majas nav ne jastrada ne jamacas atceros kad gajam viena klase tad jau uz puikam lureja te uz vienu te uz otru taij Jolantai ,nav viss majas liekas ka berniem jaaug bet vinai jaaug ir . Zel ka vecakiem jacies. Dēļ vinas jau aizgaja viens cilveks . nu velviens cilveks uz vinas sirds apzinas. Ventavas daudzi saka ka no tadas pa gabalu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl