Izģērbjas un pašapmierinās – Zaķusalā vīrietis šādi mēģina “sadraudzēties” ar sievietēm

15 komentāri
Izģērbjas un pašapmierinās – Zaķusalā vīrietis šādi mēģina “sadraudzēties” ar sievietēm

Trešdien gaišā dienas laikā uz Zaķusalu traucies policijas patruļas auto. Kārtības sargi devušies palīgā divām jaunām sievietēm, kuras klusākajā un nomaļākajā salas galā bija sastapušās ar kailu vīrieti. Viņš visai neparastā veidā izrādījis savu “prieku” par tikšanos.

Šīs nedēļas sākumā galvaspilsētas policisti saņēmuši vairākas iedzīvotāju sūdzības, ka Zaķusalā uzradies kāds aizdomīgs tipiņš, kurš kails ložņājot pa krūmiem un uzglūnot atpūtniekiem. Ko plikais krūmos darot, neesot bijis skaidrs, taču pats fakts radījis pamatotas bažas par cilvēku drošību.

Lai arī pārkāpējs nojautis ko nelāgu un vēl pirms patruļas ierašanās paspējis saģērbties, likumsargiem izdevies notikuma vietā apzināt divas cietušās, kuras iepriekš savām acīm redzēja jaunā vīrieša “uznācienu”. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Ja nu arī jūsu atpūtu, negaidīti iztraucē kāds krūmos tupošs “raustītājs”, likumsargiem ir ļoti laba “recepte”, kā ar to tikt galā – iemūžiniet glūņu, lai policisti vēlāk zina ko meklēt.