Komentāri
Izgāja no slimnīcas un bezvēsts pazuda! Policija lūdz palīdzību Ventspilī pazuduša vīrieša meklēšanā
Vīrietis 18.augustā no Talsu novada tika nogādāts medicīnas iestādē, jo bija uz ielas un nav sapratis, kur atrodas (Valsts policija)

Svētdien, 20. augustā, laika posmā no plkst. 7.00 līdz plkst. 7.30 no SIA “Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas”  Ventspilī, Inženieru ielā, patvaļīgi ir izgājis Guntis Priede, dzimis 1957. gadā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Kā informē Valsts policija, vīrietis bija ģērbies melnā T kreklā un, iespējams, virsjakā un melnās biksēs. Augums – 1,75, kalsnas miesas uzbūves, melni, iesirmi mati.

Vīrietis 18. augustā no Talsu novada tika nogādāts medicīnas iestādē, jo bija uz ielas un nav sapratis, kur atrodas. Neatliekamo medicīnisko palīdzību izsauca apkārtējie iedzīvotāji. Vīrietis veselības stāvokļa dēļ slikti orientējas laikā un telpā.

Ja kāda rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vietu vai cita viņa meklēšanai nozīmīga informācija, Valsts policija aicina par to informēt, zvanot pa tālruni: 63604747, 110 vai vērsties tuvākajā Valsts policijas iestādē.

Lasi vēl