Izdevies atrast pirms nedēļas Melnezerā noslīkušo Rolandu

1 komentārs
Izdevies atrast pirms nedēļas Melnezerā noslīkušo Rolandu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Naktī uz sestdienu, 15.jūniju, Tukuma pierobežā esošajā Melnezerā atrasts pirms nedēļas noslīkušā jaunā vīrieša līķis.

Kā informē organizācija “Bezvests.lv”, meklēšanas pasākumus šonakt veica 30 brīvprātīgo grupa ar trīs laivām, izmantojot ultraskaņas aparatūru un zemūdens robotu ar sonoru. Pēc piecu stundu ilgas meklēšanas operācijas, izdevās atrast noslīkušo 22 gadus veco Rolandu, kurš bija noslīcis Melnezerā pirms septiņām dienām.

Ap plkst.01.00 Rolanda ķermenis tika izcelts no ūdens ar “Bezvests.lv” ūdenslīdēju Jevgēnija Korsuna un Vitālija Petersona palīdzību. Tika izsaukta Valsts policija. Radinieki, kas visu meklēšanas laiku bija līdzās, atpazina savu tuvinieku.

Šī bija jau otrā “Bezvests.lv” zemūdens meklēšanas operācija Melnezerā. Pirmo reizi brīvprātīgie izbrauca palīgā pēc bojāgājušā tuvinieku lūguma 10.jūnijā, taču meklēšana bija nesekmīga.

Pirms tam arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un policija vairākas dienas nesekmīgi meklēja noslīkušo vīrieti.

Iepriekš jau vēstīts, ka kopš 9. jūnija pie pašas Tukuma robežas meža ielokā ieskautajā Melnezerā notiek bezvēsts pazudušā 21 gadu vecā Rolanda meklēšanas operācija.

“Degpunktā” sižets par jaunieša meklēšanas operāciju