Injicēja sev heroīnu un “atplīsa” – gaišā dienas laikā uz ielas guļ narkotiku apreibināts vīrietis

20 komentāri
Injicēja sev heroīnu un “atplīsa” – gaišā dienas laikā uz ielas guļ narkotiku apreibināts vīrietis

Lai arī gaišā dienas laikā uz ielas ieraudzīt kādu narkomānu, kurš vienlaikus atrodas gan šeit, gan kādā citā, ”paralēlā dimensijā”, kļūst arvien grūtāk, likumsargu ikdienā šādu skatu tomēr netrūkst. Arī pavisam nesen vīri sastapušies ar kādu narkotiku apreibināto, kura diena turpinājusies policistu sabiedrībā.

Darba dienas pēcpusdienā Kalupes ielas iedzīvotāju mieru iztraucējis kāds pamatīgi apreibis garāmgājējs. Vīrietis, nebūdams pat spējīgs aizklumburēt līdz kādai vietai kur atsēsties, ietves vidū pakritis un, murminot ko nesaprotamu, mirkli vēlāk turpat arī iekārtojies uz snaudu.

Kamēr dakteri centās vīrieti atgriezt šajā dimensijā, likumsargi aplūkojuši viņa uz ielas izkaisītās mantas, un jau no pirmā acu skatu tās raisījušas zināmas aizdomas.

Kad mediķi savu paveikuši, vīrietis aicināts līdzi un turpmāko dienu pavadījis policistu kompānijā. Aizturētais nogādāts Valsts policijas Latgales iecirknī, kā arī nogādāts ekspertīžu centrā. Pat ja izrādīsies, ka vīrieša somā atrastās mantas nav zagtas, pārkāpējam būs jāatbild par aizliegto vielu lietošanu.

Īsi pirms šķiršanās no sava klienta, inspektoriem vēl bija iespēja uzklausīt īsu narkomāna grēksūdzi: “Vakar paņēmu amfetamīnu, nu ”vitamīnu”, atpūtos. Sieva bija darbā. Paskatījos ”porneni”… Šodien ”drusku” heroīnu iedūru. Gribēju iet pagulēt. Nu, lūk, rezultāts. Man tas ir pēdējais punkts. Viss. Es lietoju narkotikas jau no četrpadsmit gadu vecuma. Man tas nav interesanti, man dzīvē viss jau bijis. Man ir palikusi tikai viena problēma – ”adatu mānija”. Viss…”

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā