Indijas pilsonis Vecrīgā ar auto notriec trīs gājējus; sods – 50 eiro

1 komentārs
Indijas pilsonis Vecrīgā ar auto notriec trīs gājējus; sods – 50 eiro

Vecrīgā ceļu satiksmes negadījumā iekļuvuši trīs gājēji, kurus notriecis kāds Indijas pilsonis, kurš tumsā trijotni neesot pamanījis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas pievakarē viena no Vecpilsētā uzstādītājām videonovērošanas kamerām piefiksējusi ļoti nepatīkamus skatus netālu no Rātsnama. Kāds vieglais auto “Volvo” apgriežoties notriecis trīs cilvēku kompāniju. Lai arī sadursme notikusi samērā nelielā ātrumā, viens no cietušajiem – kāda jauna sieviete – pēc pieredzētā palikusi guļam uz zemes.

“Uz notikuma vietu steidzās tuvāk esošais policists, kurš atradās turpat netālu Rīgas domes telpās un sāka skaidrot notikušā apstākļus,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viena no cietušajām – kāda meitene – ienesta “Tokyo City”, iekams atbrauc mediķi. Indijas pilsonis skaidroja, ka tumsā gājējus neesot pamanījis un tobrīd nekas neliecināja, ka vadītājs varētu būt bijis alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Drīz vien notikuma vietā ieradušās divas mediķu brigādes, divi no trīs notriektajiem gājējiem nonākuši ārstu rokās. Pēc īsas apskates gan atklājies, ka cietušajām paveicies, un, lai arī ārsti izteikuši vēlmi vienu no jaunkundzēm hospitalizēt, viņa no šīs iespējas atteikusies. Līdz ar to visi turpmākie darbi notikuma vietā nodoti ceļu policistu rokās.

Tā kā personas fiziski necieta un atteicās no medicīniskās palīdzības, Indijas pilsonim piemērots 50 eiro naudas sods.

Lai arī šajā gadījumā notikušajā simtprocentīgi vainojams automobiļa stūrētājs, likumsargs norāda, ka, iestājoties tumšajam laikam, dažāda smaguma ceļu satiksmes negadījumos cieš arvien vairāk gājēju, tādēļ aicina mazāk aizsargātos satiksmes dalībniekus atcerēties par savu drošību. Lai pasargātu sevi no nepatīkamiem mirkļiem vai pat nonākšanas cietušā lomā, savu garderobi der papildināt ar dažādiem gaismu atstarojošiem elementiem. Savukārt, ja jūs ikdienā pārvietojaties pa slikti apgaismotiem ceļa posmiem, noteikti der padomāt par atstarojošās vestes lietošanu.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Jēkabpilī pazudis attēlā redzamais vīrietis; ģimene lūdz palīdzību meklēšanā

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Nepieskatīts suns sakož policijas darbinieci

Ķengaragā taisnā ceļa posmā notikusi savāda automašīnu avārija

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Purvciemā neuzmanības dēļ kāds pensionārs pakļūst zem trolejbusa

Krišjāņa Baronā ielā iedzīvotāji pamanījuši bērnus, kas staigājuši pa ēkas jumtu

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Aculiecinieks palīdzējis policijas darbiniekiem aizturēt kādu aizdomīgu autovadītāju

Ziepniekkalnā daudzdzīvokļu mājā aizdegas bērnu ratiņi

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs