Inčukalnā bez pēdām pazūd kāda sirmgalve! Policija viņu atrod guļam nekustīgu savā mājā

1 komentārs
Inčukalnā bez pēdām pazūd kāda sirmgalve! Policija viņu atrod guļam nekustīgu savā mājā

Inčukalnā kādas sirmgalves radinieki kopā ar likumsargiem devušies pa pēdām pensionārei, kura pēkšņi un negaidīti nozudusi tieši pirms kādas ārkārtīgi svarīgas tikšanās.

Piektdien, 5. aprīlī, ap pusdienlaiku Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļā ienākusi kāda satraukta sieviete, kura atklājusi, ka viņu māc nelāga priekšnojauta – atnācējai bijusi sarunāta tikšanās ar kādu savu radinieci, kura mitinās Inčukalnā, taču sieviete nebija sastopama savās mājās, kā arī jau otro dienu neatbildēja uz telefona zvaniem.

Policijas darbinieki nolēma doties apsekot sirmgalves māju. Notikuma vietā noskaidrots, ka kaimiņi vairākas dienas sievietes mājas logos nav manījuši gaismu. Savukārt, sazinoties ar radiniekiem, noskaidrots, ka kundze vairākas dienas nav devusi par sevi ziņu.

Šajā situācijā gan vīri nav lūguši ugunsdzēsēju vai Valsts policijas kolēģu palīdzību, lai uzlauztu durvis vai kā citādi iekļūtu slēgtajā īpašumā, jo no pensionāres radiniekiem noskaidrots, ka mājai esot rezerves atslēga. Kad brīdi vēlāk tā nonākusi policistu rokās, vīri devušies iekšā.

Iekļūstot mājā, policisti konstatēja, ka sirmgalve ilgstoši guļ nekustīgi.

Uz notikuma vietu nekavējoties izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, un kundze nonākusi ārstu rokās. Pēc pirmās palīdzības saņemšanas cietusī steidzami nogādāta slimnīcā. Visticamāk, šī bīstamā situācija radusies, jo kundze jau pirms divām vai pat trim dienām pieredzējusi insultu. Policisti aicina iedzīvotājus pieskatīt savus tuvākos kaimiņus, it sevišķi tos, kuri ir vecāka gadagājuma un dzīvo vieni. Ļoti bieži pēkšņu veselības problēmu gadījumā ir svarīgi, cik ātri cilvēks saņem palīdzību, tādēļ situācijās, ja ir radušās pamatotas bažas par līdzcilvēku veselību, par tām jāziņo policijai.

1 komentārs