Incidents Rīgā: sieviete dusmu uzplūdā ar skrūvgriezi pamatīgi “apstrādā” apvidus auto

3 komentāri
Incidents Rīgā: sieviete dusmu uzplūdā ar skrūvgriezi pamatīgi “apstrādā” apvidus auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kāda jauna sieviete nesen “demonstrējusi” to, ko dusmu uzplūdā dažu minūšu laikā var nodarīt ar skrūvgriezi.

Neilgi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki nosūtīti uz kādu Pārdaugavas iekšpagalmu. Iedzīvotāji bija sūdzējušies par vairākiem nevietā atstātiem braucamrīkiem. Taču šajā reizē, iespējams, ka kādam no grēkāžiem tomēr izdevās izsprukt sveikā, jo pēc dažu minūšu darba rācijās atskanējusi kāda ziņa, kas likusi pamest iesākto – par sievieti, kura, bruņojusies ar asu priekšmetu, “apstrādājot” kādu apvidus auto Olaines ielā.

Lai nonāktu izsaucēja minētajā vietā, kārtības sargiem bija nepieciešamas mazāk nekā trīs minūtes. Iespējams, tieši tāpēc aprakstam atbilstošo sievieti izdevies sastapt pavisam netālu no minētās vietas.

Sarunas laikā inspektori lūguši iereibušo sievieti atklāt, kas tad ir viņas kabatās, un drīz vien kārtības sargiem izdevies uziet nelielu skrūvgriezi, ar kuru, visticamāk, apskādēts “Lexus” spēkrats.

To, ka sievietes stāstītais, maigi sakot, ir pasaciņas, apliecinājušas ar kādas aculiecinieces uzņemtas fotogrāfijas, kurās bija visai skaidri redzams, gan sabojātais auto, gan šī pati sieviete “rosāmies” pie tā. Tādēļ kārtības sargi par notikušo ziņojuši Valsts policijai, un drīz vien sieviete nodota kolēģu rokās. Kā izrādās, aizturētā šobrīd jau atbrīvota, jo policistiem ne tajā vakarā, ne arī pēc tam tā arī nav izdevies sazināties ar “Lexus” īpašnieku.

Taisnības labad gan jāsaka, ka resoriskās pārbaudes laikā policisti ir noskaidrojuši, ka aizturēta un auto īpašnieks ir labi pazīstami, jeb, pareizāk sakot, reiz tos vienojušas tuvākas attiecības, kas, iespējams, arī ir par iemeslu jaunkundzes rīcībai, kā arī faktam, ka cietušais nebūt nesteidzas rakstīt iesniegumu par notikušo.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā