Imantas iedzīvotāju pārbiedē joks ar seksa rotaļlietu

Pievienot komentāru
Imantas iedzīvotāju pārbiedē joks ar seksa rotaļlietu

Nesen policisti saņēmuši izsaukumu uz Imantu, kas, beigu beigās, izvērties par visai komisku atgadījumu.

Rīgas pašvaldības policija bija saņēmusi izsaukumu no kāda iedzīvotāja, kurš stāstīja, ka Anniņmuižas bulvārī no kādas ēkas jumta karājoties cilvēkam līdzīgs veidols. Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā ekipāža. Nonākot ēkas pagalmā, policisti saprata, ka, visticamāk, pakārta liela izmēra lelle.

Lai arī bija skaidrs, ka zvanītājs kļūdījies, inspektori to tā nav varējuši atstāt, – ja nu šāds skats pārbiedē vēl kādu garāmgājēju.

Lelle karājusies septītā stāva augstumā, taču policisti saskatījuši, ka virve, ar ko tā piesieta, stiepjas līdz pat nama jumtam, tādēļ nācies meklēt veidu, kā nokļūt tur, kur vēl nesen pabijuši šīs “asprātības” autori.

Nācies krietni paložņāt, un tas prasījis vairāk nekā 20 minūtes, taču, galu galā, noskaidrojies, kura no lūkām palikusi neaizslēgta vai varbūt atlauzta.

Tā kā notikuma vietā tā arī nebija iespējas noskaidrot, kurš ir šā veikuma autors vai kam pieder piepūšamā seksa rotaļlieta, inspektori atradumu nogādājuši dežūrdaļā. Ja nu tomēr kāds šo lelli atpazīst kā savu, policisti aicina īpašnieku pieteikties Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldē.