Iļģuciemā iedzīvotāju strīda dēļ policistiem izdodas atrast bezvēsts pazudušu vīrieti

Komentāri
Iļģuciemā iedzīvotāju strīda dēļ policistiem izdodas atrast bezvēsts pazudušu vīrieti
Foto: Facebook / Rīgas pašvaldības policija

18. augustā īsi pēc plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās izsaukumu Iļģuciemā, kur starp izsaucēju un diviem suņu īpašniekiem bija izcēlies konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs paskaidroja, ka viņu nokaitinājuši divu suņu saimnieki. Pāris pastaigājies ar diviem liela izmēra suņiem. Izsaucējs aizrādījis par ekskrementu nesavākšanu, taču ātri vien viņu starpā izcēlies pamatīgs konflikts. Strīda laikā izteikti arī draudi, tāpēc nolēmis ziņot likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņu saimniece paskaidroja, ka pēc izsaucēja aizrādījuma savākusi abu suņu ekskrementus un neredzot iemeslu vīrieša agresīvajai attieksmei pret viņu. Ar visām notikumā iesaistītajām personām veiktas preventīva rakstura pārrunas.

Pārbaudot personu datus, atklājās, ka izsaucējs ir izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudušais. Vīrietis nogādāts Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl