Iespējams, pakritis un guļ bezsamaņā vairākas dienas! Ģimene lūdz palīdzību pazudušā Viļa meklēšanā

1 komentārs
Iespējams, pakritis un guļ bezsamaņā vairākas dienas! Ģimene lūdz palīdzību pazudušā Viļa meklēšanā
Ekrānšāviņš / Degpunktā

Rīgā, Imantas rajonā, bezvēsts pazudis 80 gadus vecs pensionārs Vilis Biezais. Vīrieša ģimene lūdz palīdzību tēva meklēšanā, uzsverot apkārtējiem, ka sirmais kungs, iespējams, pakritis un guļ bezsamaņā vairākas dienas, neviena nemanīts.

Raidījuma “Degpunktā” skatītāju palīdzību lūdz Dana un Mārtiņš, kuru ģimenes loceklis ir pazudis jau kopš svētdienas, 29. jūlija. Mārtiņa tēvs, 80 gadus vecais Vilis Biezais, pēdējo reizi redzēts Imantas rajonā.

“Tajā dienā viņa dzīvesbiedre taisījās iet uz veikalu. Parunājās ar viņu, vai viņš negrib nākt līdzi. Viņš teica, ka ne. Paliks mājās, nekur neies. Negrib nekur iet. Viņa pulksten vienos aizgāja uz veikalu. Divos viņa uzzvanīja uz mājām, neviens telefonu nepacēla. Tad trijos viņa atnāca mājās pati, un viņa vairs nebija mājās,” stāsta Mārtiņš.

Viļa dēls stāsta, ka tēvs nekad nav bijis no cilvēkiem, kuri mēdz pazust pat uz pāris stundām. Arī dzīvoklī nav atstātas nekādas pēdas, kas liecinātu, ka pensionārs gribējis bēgt vai kā citādi plānojis vairs nebūt sasniedzams. Tiesa, mobilais telefons vīrietim nekad nav piederējis.

“Zināms, ka viņam līdzi ir naudas maks ar e-talonu un bankas kartēm. Mugurā ir bijis uzvilkts tirkīza krāsas T krekls, pelēki šorti un sandelas,” min Dana.

Dana un Mārtiņš uzskata, ka pēdējo nedēļu karstums bijis pārāk nogurdinošs, un sirmais kungs, iespējams, ceļā dodoties kājām, zaudējis samaņu un kritis.

“Pastāv iespēja, ka ar viņu ir noticis kaut kāds insults. Lielākā vai mazākā mērā, kas varētu bojāt veselības stāvokli. Vai nu viņš ir apjucis un dezorientēts tajā, kas notiek, un tādēļ nav spējīgs pieiet un lūgt palīdzību. Varbūt it tik slikti, ka kaut kur pakritis tādā vietā, kur grūti pamanīt,” bilst Dana.

Pazudušā pensionāra ģimene katru dienu dodas meklēt Mārtiņa tēvu, staigājot pa Imantu kājām un līmējot paziņojumus cilvēkiem redzamā vietā.

Ja kāda rīcībā ir informācija par bezvēsts pazudušā atrašanās vietu, par to var ziņot policija pa tālruņa numuru 110 vai arī zvanīt ģimenei – 29469161.
1 komentārs