Iespējams, neierastākā darba diena! Policisti tumsā tvarsta nomaldījušās kazas

1 komentārs
Iespējams, neierastākā darba diena! Policisti tumsā tvarsta nomaldījušās kazas

Trešdien, 15. maijā, kāds pārītis mežā starp Vārnukrogu un Bolderāju pieredzējis pamatīgu pārsteigumu. Visai klusajā un neapdzīvotajā nostūrī viņi tumsā netālu no Buļļupes pamanījuši vairākas kazas. Tā kā abi aculiecinieki bija nobažījušies par dzīvnieku likteni un tuvumā nebija sastopams to saimnieks, drīz vien ieradušies arī policisti.

Pārliecinoties par to, ka tiešā tuvumā nav īpašuma, no kura varētu būt aizmukuši dzīvnieki, policisti, aicinot talkā arī izsaucējus, uzsākuši “kazu medības”. Pirmā policistu izliktajās lamatās iekritusi pati mazākā no brīvsolī klejojošajām kazām.

Lai arī sākumā kazlēns nonācis aizturēto nodalījumā, drīz vien to nācies pārvietot uz autosalonu, lai dotu ceļu lielākajai no kazām. Vēl pārdesmit minūtes vēlāk, talkā ņemot automašīnā atrasto trosi, sagūstīta arī trešā bēgle.

Šajā mirklī viss nebūt nebeidzās, un policistiem nācies izdomāt, no kurienes tad šie dzīvnieki un kur tos tālāk likt.

Tā kā dzīvniekiem nebija piestiprinātās kādas atpazīšanas zīmes vai jebkas cits, kas varētu palīdzēt atrast to mājvietu, policisti ieskatījušies policijas datubāze un atklājies, ka tuvējā apkaimē ir tikai viena saimniecība, kura iepriekš nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar līdzīgiem notikumiem. Tādēļ vīri nolēmuši doties turp, lai pārbaudītu savas aizdomas. Šajā gadījumā tās izrādījušas patiesas, – kādā nomaļā īpašumā sastaptais kungs apstiprinājis, ka dzīvnieki izmukuši no viņa mājām.