Komentāri
Iesaistot plašus drošības spēkus, turpinās mīklainos apstākļos pazudušās Ievas meklēšana
FOTO: Bezvests.lv

26 gadus veca Lietuvas iedzīvotāja Ieva Strazdauskaite pazuda 5. martā plkst. 21.00 pa ceļam no Plunges uz Viļņu. Ir zināms, ka šajā dienā sieviete tumšajā automobilī ”Audi A7” apmēram ap pulksten 16.30 izbrauca no pilsētas Plunges uz Viļņu.

Kad sieviete pabrauca garām Kauņai, visi sakari ar viņu pārtrūka un telefons tika izslēgts. 6. martā plkst. 1.30 viņas automobilis tika atrasts Jonavas rajonā, mežā (Lietuva). Sievietes tajā vairs nebija. Plkst. 10.55 Kauņas policijas darbinieki meklēja sievieti teritorijā no Bačkonys līdz Elektrēniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pēdējās viņas sarunas ar tuviniekiem, galvenā pazušanas versija ir nolaupīšana. Pēc pirmajām ziņām par Strazdauskaites pazušanu Plunges komisariātam pievienojās arī Kauņas un Viļņas policijas darbinieki. Pēc tam, kad tika izsekoti pēdējie telefona kontakti, sievietes automašīna ”Audi A7” tika atrasta Jonavas rajonā, mežā, netālu no Žemaijas pilsētas.

Otrdien lietu pārņēma kriminālpolicija. Meklēšana tiek veikta arī ārpus Lietuvas robežas. Diemžēl nekādu ziņu pagaidām nav. Sievietes radinieki piedāvā 10 000 eiro jebkuram, kurš zina, kur atrodas meklējamā sieviete, vai, kam ir informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā.

Visus, kam ir kāda informācija par sievietes atrašanās vietu. Vai, ja kāds viņu redzējis, lūdzu zvaniet policijai 110 vai Bezvests.lv 220 084 084.

Var zvanīt arī uz Lietuvas bezvēsts pazudušo cilvēku krīzes centru +370 65298187. Liels lūgums, ja Jums ir kaut kāda informācija par pazudušo sievieti, lūdzu uzrakstiet to uz info@bezvests.lv vai centras@missing.lt, vai natalja@missing.lt

Lasi vēl