Iereibis vīrietis pats izsauc policiju, lai saņemtu pārkāpuma protokolus

Komentāri

Mēģinot cīnīties ar netaisnību, kāds jauns vīrietis nakts laikā vēršas pie policijas, bet rezultātā pats saņem trīs pārkāpu protokolus.

Kad pēc desmitiem vakarā mājās beidzas alkoholiskie dzērieni, jādodas izlūkos ārpus mājas. Ar tādu domu prātā ceturtdienas naktī kāda vīrieša stiprās dziras meklējumi beidzās vienā no veikaliem Rīgas centrā. Viss gan negāja tik gludi, kā vīrietis bija plānojis. Tieši pretēji. Viņš ne vien netika pie kārotā alkohola, bet arī viņam nācās skaidroties ar policiju, jo viņš uzvedās pārāk agresīvi. Interesanti, ka vīrietis pats arī izsauca policiju, lai arī vicinājies ar gāzes pistoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais policistiem arī atzinies, ka pirms devies nakts izklaidēs, uzsmēķējis marihuānu. Tā nu viena vakara laikā vīrietis ticis pie trīs dažādiem protokoliem, turklāt pats izsaucis policiju, lai tos saņemtu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl