Iereibis vīrietis pats izsauc policiju, lai saņemtu pārkāpuma protokolus

Komentāri

Mēģinot cīnīties ar netaisnību, kāds jauns vīrietis nakts laikā vēršas pie policijas, bet rezultātā pats saņem trīs pārkāpu protokolus.

Kad pēc desmitiem vakarā mājās beidzas alkoholiskie dzērieni, jādodas izlūkos ārpus mājas. Ar tādu domu prātā ceturtdienas naktī kāda vīrieša stiprās dziras meklējumi beidzās vienā no veikaliem Rīgas centrā. Viss gan negāja tik gludi, kā vīrietis bija plānojis. Tieši pretēji. Viņš ne vien netika pie kārotā alkohola, bet arī viņam nācās skaidroties ar policiju, jo viņš uzvedās pārāk agresīvi. Interesanti, ka vīrietis pats arī izsauca policiju, lai arī vicinājies ar gāzes pistoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais policistiem arī atzinies, ka pirms devies nakts izklaidēs, uzsmēķējis marihuānu. Tā nu viena vakara laikā vīrietis ticis pie trīs dažādiem protokoliem, turklāt pats izsaucis policiju, lai tos saņemtu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl