Pa pusei kails, iereibis vīrietis ieklīst svešas sievietes dzīvoklī un atsakās labprātīgi iet prom

16 komentāri

Kāds vīrietis svētku brīvdienās izbaudījis plašu piedzīvojumu spektru – viņš pavisam savādā veidā atzinies mīlestībā nepazīstamai dāmai, izplūcies ar policistiem un uzzinājis, ko nozīmē elektrošoka trieciens, piedzīvojumu noslēdzot policijas iecirknī, vēsta “Degpunktā”.

Pavisam nesen Latgales pārvaldes policisti saņēmuši visai neparastu izsaukumu no kādas Pļavniekos mītošas kundzes. Sievietes dzīvoklī viņas prombūtnes laikā uzradies kāds nepazīstams, piedzēries vīrietis, kurš turklāt vēl pa pusei izģērbies un atteicies labprātīgi doties prom. Lai pārbaudītu šo informāciju, uz notikuma vietu nosūtīta viena nu apkaimē patrulējošajām ekipāžām.

Policija: “Sveiki. Jūs izsaucāt?”

Sieviete: “Jā, tā es saucu. Tas ir viņš, kas te ir ielīdis. Nesaprotu, kāpēc.”

Policija: “Jūs gribat teikt, ka nepazīstat viņu?”

Sieviete: “Nē.”

Policija: “Vispār?”

Sieviete: “Nemaz.”

To, ka kungs nav ģimenei pazīstams, apstiprinājis arī sievietes dēls, kurš, saņēmis mātes palīgā saucienu, bija atsteidzies uz notikuma vietu neilgi pirms policijas ierašanās.

Savukārt pusplikais šā trača autors šo laiku pavadījis turpat, līdzās laiski izlaidies uz dīvāna un nebūt nelikās traucēts. Taču, sadzirdot, ka nu būs jāģērbjas un jādodas prom, vīrietis kļuvis manāmi agresīvāks un pat pagrūdis vienu no policistiem.

“Neaiztiec mani!” viņš brīdinājis.

Policija vīrietim skaidroja, ja pretosies, var dabūt ar elektrošoku.

Tas gan iereibušo kungu neatturējis, jo viņš attraucis, ka no tā nebaidās. Tā rezultātā policijai nācās likt elektrošoku lietā, kas nedaudz apslāpējis vīrieša bravūru, un drīz vien viņš attapies jau uz grīdas. Tur nācies brīdi pagulēt, iekams notikuma vietā ieradušies mediķi, lai pirms tālākā ceļa apkoptu elektrošoka pistoles radītās brūces un pārliecinātos, ka aizturētajam nekas nekaiš.

Policija: “Pateiksi, ko tu darīji svešā dzīvoklī?”

Tam sekojusi nesaprotama murmulēšana.

Policija: “Ko, lūdzu?”

Vīrietis: “Mīlestībā atzinos.”

Policija: “Mīlestībā? Tu parasti atzīsties mīlestībā svešām sievietēm?”

Vīrietis: “Jā.”

Vīrietis tika aizturēts un saslēgts rokudzelžos, nogādāts policijas iecirknī.

Tieši iemaldīšanās svešajā dzīvoklī tā arī palikusi nesodīta, jo, kā atzīst kārtības sargs, – ja tas bijis vien dzērumā noticis pārpratums, par to īsti sods nepienākas. Taču kopumā šāda uzvedība nav palikusi bez sekām, jo par nepakļaušanos policistu aicinājumam pamest svešo īpašumu vīrietim gan piemērots naudas sods. Šoreiz nepaklausība novērtēta divsimt eiro vērtībā.

16 komentāri