6 komentāri

Pagājušajās brīvdienās kāds students Purvciemā sarīkojis pamatīgu traci. Jaunietis alkohola reibumā izārdījis kopmītnes, sakāvies ar policistiem, “iepazinies” ar neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem, sasitis policijas automašīnu un, galu galā, nonācis aiz restēm.

Vēl pirms policijas ierašanās puisis paspējis sakašķēties ar apkārtējiem, sadauzījis kaimiņu istabas durvis un tad bezspēkā “atplīsis” savā gultā.

Kad puisis izgulējis skurbumu, pirms došanās mājup viņam noformēts protokols par huligānismu, kā arī piemērots 100 eiro naudas sods. Tāpat uzsākta lieta par policijas automašīnas bojāšanu. Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī ierosināta krimināllieta par tīšu svešas mantas bojāšanu, un jauneklis jau tuvākajā laikā nonāks tiesas priekšā.

TOP komentāri

 • Smaidīte
  +12 +11 -1

  Smaidīte

  Kāda jēga no šī taisīt raidījumu. Ir vēl 100 studenti, kas uzvedas tāpat vai pat trakāk. Iespējams, ka puisim bija konflikts ar blakus istabiņā esošajiem, bet tādēļ jau nav jāsauc policija un TELEVĪZIJA, lai apkaunotu un salauztu puiša dzīvi ar krimināllietu. Konfiliktu var risināt arī savādakā veidā.
 • sirsnīgais
 • Merlinmonro
  +4 +3 -1

  Merlinmonro

  Neuzskatu par pareizu publicēt tādu informāciju sociālajos tīklos, pietam ar video un foto matreāliem, kas cilvēku apkauno un morāli iespaido, mēs visi esam cilvēki un mēs visi pieļaujam kļūdas, domaju ka šajā situācijā, būtu bijis pareizi vispirms aprunāties ar cilvēku un tad palūgt viņam celties un kaut kur doties, jo alkohola iedarbībā cilvēka emocionālais stāvoklis ir daudz kārt jutekliskāks, un mēs to visi zinām kad paši nonākam tāda situācijā. Ļoti ceru ka šim jauneklim viss būs kārtībā un viņam nenāksies ciest dēļ visas šīs sociālā spiediena internetā. Nevēlos sacīt ka jauneklis ir bez vainas, bet tam visam noteikti ir kāds stāsts aiz visiem šiem kadriem, kas ietekmēja tagadējo rezultātu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl