Ielūst asfalts, un applūst iela: plīsuša ūdensvada dēļ Ziepniekkalnā paralizēta satiksme

1 komentārs

Ziepniekkalnā applūdis un neizbraucams ceļš pārsteidzis Ozolciema ielas iedzīvotājus. Pirmdien pusdienlaikā uz brauktuves ielūza asfalts un no zemes sāka gāzties ūdens, veidojot milzu izskalojumu. Kā ar situāciju tikuši galā atbildīgie dienesti un cik lielas ir postījuma sekas, skaidroja raidījums “Degpunktā”.

Pirmdien Ozolciema iela, iepretim Ziepniekkalna vidusskolai, pusdienlaikā pēkšņi kļuva neizbraucama, savukārt riskam nogrimt tika pakļautas vairākas ceļmalā stāvošās automašīnas. Plīsa ūdensvads, izveidojās izskalojums, un vairāku metru garumā daļēji ielūza asfalts.

Daži no šoferiem, kuri paspēja iebraukt Ozolciema ielā, pirms kustību noslēdza ceļu policisti un atbildīgie dienesti, labprāt sniedza palīdzīgu roku nelaimē nonākušajiem mašīnu īpašniekiem. Visdramatiskāk ar braucamrīku glābšanu veicās kādam ”BMW” spēkratam – tā saimnieks satraucās, ka ūdens teju ielīs salonā un aizskars arī dzinēja nodalījumu.

Apkārtējie, kuri vēroja pamatīgo ūdens postu, norāda, ka līdzīgas situācijas, kad lielāka daļa ielas pludo, šajā apkaimē manāma jau ne pirmo reizi.

Sazinoties ar uzņēmuma ”Rīgas ūdens” pārstāvjiem, kuri negadījuma vietā bija manāmi kuplā skaitā, guvām apstiprinājumu tam, ka notikušais tiešām nebija saistīts ar kādu stihisku nelaimi, bet noticis maģistrāles plīsums. Dienesti īsā laikā veikuši ūdensvada noslēgšanas darbus un tajā pat vakarā uzsākuši remontdarbus. Jāsaka, ka tie Ozolciema ielā noritēja pilnā sparā arī šodien, izskalojums jau ir daļēji aizbērts.

“Vakar plīsa 300 milimetru ūdensvads Ozolciema ielā. Šobrīd ir novērsta ūdens izplūde, ir atjaunota ūdens apgāde visiem mūsu klientiem. Tajā pašā laikā ir problemātiski atjaunot asfalta segumu, jo ir milzīgs izskalojums zem brauktuves klātnes. Mēs paredzam, ka asfalta seguma atjaunošana noritēs vēl šonakt un acīmredzot arī rīt pēcpusdienā. Mēs plānojam, ka rīt vēlu vakarā mēs varētu atjaunot transporta kustību šajā ielas posmā,” komentāru sniedz ”Rīgas ūdens” pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Uzņēmuma pārstāvji arī bija izpētījuši fotoattēlus ar postījumā skartajiem spēkratiem un vizuāli nebija konstatējuši, ka kāds no īpašumiem būtu bijis bojāts vai noliets. “Rīgas ūdens” ziņo, ka pagaidām informāciju jeb pretenzijas no automašīnu saimniekiem, kuru spēkrati incidentā būtu cietuši, viņi nav saņēmuši.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu