“Ielika tā, ka gandrīz degunu noplēsa!” Iereibuši tīņi uzbrūk policistiem

8 komentāri
“Ielika tā, ka gandrīz degunu noplēsa!” Iereibuši tīņi uzbrūk policistiem
DEGPUNKTĀ

Ceturtdienas vakarā Imantā patrulējošie policisti saņēmuši izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu namu. – tā iedzīvotāji sūdzējušies par pārāk skaļu ballīti vienā no augšstāva dzīvokļiem.

Ierodoties notikuma vietā un ieejot kāpņu telpā, policistiem bija dzirdams, ka vienā no augšējiem stāviem bļaustās vairākas personas, tāpat policijas darbinieki dzirdēja, kā atveras lifta durvis un trokšņojošās personas ar liftu dodas lejā.

Atveroties lifta durvīm, policisti sastapa divus jauniešus. Vienam no viņiem rokās bija izdzerta alkohola pudele. Pārbaudot personu datus, konstatēts, ka abi jaunieši ir nepilngadīgi.

Tā kā bija skaidrs, ka uzrunātie ir tie paši trokšņotāji, par kuriem iepriekš ziņoja nama iedzīvotāji, turklāt abi atradās alkohola reibumā, inspektori aicinājuši tīņus līdzi uz patruļas automašīnu. Visticamāk, policisti tobrīd pat nenojauta, ka nepilngadīgie centīsies aizbēgt un uzbrukt.

Uz notikuma vietu izsaukta vēl viena Rīgas pašvaldības policijas ekipāža un Valsts policija, ņemot vērā, ka abi jaunieši uzbruka policijas darbiniekiem.

Acumirklīga muļķība abiem nu garantē pamatīgas nepatikšanas, turklāt vismaz vienam no tīņiem draud arī tiesu darbi. Ir uzsākta krimināllieta par uzbrukumu policijas darbiniekiem. Tāpat pašvaldības policijā uzsākta administratīvā lietvedība par atrašanos alkoholisko dzērienu reibumā.

Pēc vesela lēruma formalitāšu nokārtošanas 17 gadus vecais pusaudzis nogādāts mājās un nodots mātes rokās, savukārt viņa 15 gadus vecais draugs nakti pavadījis Valsts policijas izolatorā Gaujas ielā, jo viņa vecākus tā arī neizdevās sazvanīt. Savukārt ieraksts par šādu incidentu vēl daudzus gadus būs atrodams policijas datubāzēs.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!