Ielavījās kāpņutelpā, lai padarītu sev galu? Purvciemā pēc kritiena no devītā stāva bojā iet vīrietis

Pievienot komentāru
Ielavījās kāpņutelpā, lai padarītu sev galu? Purvciemā pēc kritiena no devītā stāva bojā iet vīrietis

Ceturtdienas pēcpusdienā “Degpunktā” saņēma ziņu no Rīgas Purvciema mikrorajona iedzīvotājiem, ka Dzelzavas ielā izdarīta slepkavība un pa logu izmests kāds pusmūža vecuma vīrietis. Fakts par cilvēka bojāeju tiešām apstiprinājās, taču informācija par nonāvēšanu neguva apstiprinājumu.

Dzelzavas ielas 35. nama pakājē ceturtdienas pēcpusdienā mājas sētnieks bija spiests slaucīt asinis, lai cilvēkiem, kas pēc darbdienas nāks mājās, nebūtu nepatīkams skats. Ap plkst. 13.00 dienā no ēkas devītā stāva logiem izkritis apmēram 50 gadus vecs vīrietis. Piezemējies uz kāpņu telpas nojumes pašas malas, bet pēc tam novēlies uz lieveņa pie namdurvīm.

“Lūk, skārds saliecies, skaties! Bet neviens nezina, kas viņš ir, viņš te nedzīvoja. (DP: Atnāca speciāli, lai padarītu sev galu?) Jā, droši vien. Droši vien,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Vietējie uzteic mediķu darbu, kuri pat acīmredzami bezcerīgā situācijā centušies vīrieti glābt: “Ātrā palīdzība te gribēja viņu reanimēt. Tā kā atdzīvināt, bet nespēja. Acīmredzot atsitās ar galvu vai… Bet te, es tev teikšu, pat ja viņš nokristu no nojumes, ar galvu atsistos, beigas tā vai šā.”

Notikušo tagad izmeklē policija. Zināms, ka vīrieša cepure atrasta mājas 3. stāvā, bet lēciens tomēr noticis no augšas, kur vaļā bija palicis logs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā