Ielaušanās medicīnas centrā: pārkāpuma vietā atrod nezināmas izcelsmes pusizžuvuša šķidruma pēdas

23 komentāri

Rīgā, Bolderājā, operatīvo dienestu darbinieki saņēmuši ziņu par, iespējamu, bīstamas vielas noplūdi veselības centra telpās, vēsta “Degpunktā”.

Pirmdienas rīts daudziem Bolderājas iedzīvotājiem sācies nevis ar modinātāja zvanu, bet gan ar sirēnu skaņām, kas izrāvušas no miega. Operatīvie dienesti ap astoņiem no rīta traukušies uz medicīnas centru Mežrozīšu ielā.

“Dzirdēju, ka atbrauc. Paskatījos pa logu, četras ugunsdzēsēju mašīnas un vieni ”ātrie” stāvēja,” stāsta vietējais iedzīvotājs Maksims.

Vēl pirms glābēju ierašanās no ēkas evakuējušies desmit cilvēku, bet vēl četrus no telpām izveduši operatīvo dienestu darbinieki.

Maksims stāsta, ka viss bijis mierīgi, vienīgi cilvēki bija iznākuši ielā.

Kā izrādās, viss sācies ar zvanu uz 112, kurā kāds poliklīnikas darbinieks atklājis, ka šorīt, ierodoties darbā, atklājies, ka vienā no kabinetiem ir notikusi ielaušanās, bet uz tā grīdas redzamas nezināmas izcelsmes pusizžuvuša šķidruma pēdas.

Aizdomīgā viela nodota ekspertu rokās, taču drīz vien saņemta atvieglojoša ziņa – zaļganās krāsas šķidrums izrādījies pārtikas produkts, visticamāk, limonāde.

Kriminālpolicisti pieļauj, ka noziegums varētu būt noticis gaišā dienas laikā, tādēļ aicina atsaukties ikvienu, kurš redzējis ko aizdomīgu vai brīvdienās apkaimē piefiksējis kādu aizdomīgu tēlu nesam datora monitoru vai citām mantām.

23 komentāri