2 komentāri

Ģimenes no Zemītes pagasta lūdz palīdzību Aivara Akermaņa meklēšanā. Vīrietis piektdienas, 11. augusta, vakarā izgāja no mājām “Ciemati”, iegāja mežā un neatgriezās.

Aivars ir otrās grupas invalīds, viņam ir problēmas komunicēt ar citiem, tādēļ apkārtējiem palūgt palīdzību ir pagrūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

54 gadus vecais Aivars Akermanis esot ļoti emocionāls cilvēks. Ja nākas ar kādu sastrīdēties vai uzklausīt to, kas pašam īsti neiet pie sirds, kungs mājiniekus mēdz izbiedēt ar garām pastaigām un neatgriešanos mājās. Līdz šim viss bijis gana veiksmīgi, un Aivars vairākkārt laimīgi atradies. Ģimene cer, ka arī piektdien uzsāktā klaiņošana agrāk vai vēlāk beigsies, taču tik ilgi prom no savējiem Aivars nav bijis nekad. Arī paša spēkiem ceļu uz mājām atrast viņam ne reizi nav izdevies.

Aivars piektdienas vakarā laikā no plkst. 20.00 līdz plkst. 21.00 izgājis no mājām “Ciemati” Zemītes pagastā, Kandavas novadā, un devās meža virzienā, kas atrodas netālu no kunga dzīvesvietas. Aivars bieži dodas tajā sēņot, tādēļ pirmajā mirklī ģimenei vīrieša nozušana nešķita aizdomīga.

Ģimene ar raidījuma “Degpunktā” starpniecību aicina atsaukties ikvienu, kas varētu būt redzējis Aivaru. Informāciju var nodot Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110, tāpat aculiecinieki var sazināties ar Aivara ģimeni, zvanot pa tālruni 26374462.

TOP komentāri

  • Neizpratne
    +3 +3 0

    Neizpratne

    Kāds sakars,rādīt sižetā Zantes pagastu,kurš atrodas no Zemītes 10-11km tălāk....Neloğisks sižets,es vēl saprastu,ja iespējamība,ka viņš būtu bijis Zantē,vai arī,ka viņš atrastos,bet tagad....Kāds sakars Zantes uzrakstu rādīt,safilmēt Zantes centru,ja cilvēks atrodas un pazudis Zemītes pagastā?Jums,ko,darīt nav ko Degpunktā,ka taisat nepatiesu sižetu,norādot citu pagastu video?
  • Irina Kleina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl