1 komentārs
Iegāja mežā ogot un neatgriezās! Policija Ventspils novadā meklē bezvēsts pazudušo Eviju
Ja kāda rīcībā ir informācija par Evijas atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, policija aicina par to informēt, zvanot pa tālruni 63604747, 110 vai vērsties tuvākajā Valsts policijas iestādē. (Valsts policija)

Pirmdien, 7. augustā, plkst. 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 6. augustā ap plkst. 14.00 Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem Evija Loginova, dzimusi 1977. gadā, iegājusi mežā ogot un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, šobrīd sievieti minētajā apkaimē meklē Valsts policijas amatpersonas, taču nav izslēgts, ka viņa pati saviem spēkiem ir izkļuvusi no meža, neziņojot par to ģimenei.

Ja kāda rīcībā ir informācija par Evijas atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, policija aicina par to informēt, zvanot pa tālruni 63604747, 110 vai vērsties tuvākajā Valsts policijas iestādē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl