1 komentārs
Iedzīvotāju ievērībai: Rīgas centrā notiks īpaša policijas rosība, gaidāmas mācības ķīlnieku atbrīvošanā
Mācību norisē uz īsu brīdi tiks apturēta satiksme Vīlandes ielā. (Valsts policija)

Otrdien, 5. septembrī, Rīgas klusajā centrā norisināsies Valsts policijas rīkotas mācības ķīlnieku atbrīvošanā.

Kā informē Valsts policija, mācību laikā realitātei pietuvinātos apstākļos Valsts policijas pretterorisma vienība “Omega”, sadarbībā ar citām Valsts policijas struktūrvienībām trenēs prasmes ķīlnieku atbrīvošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācību norisē uz īsu brīdi tiks apturēta satiksme Vīlandes ielā.

Valsts policija brīdina iedzīvotājus, ka mācību situācijas atrisināšanā otrdien, laika posmā no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 Rīgā, Vīlandes ielā, posmā no Vidus ielas līdz Elizabetes ielai, uz īsu brīdi tiks slēgta transportlīdzekļu kustība, tāpat arī uz īsu brīdi var tikt pilnībā ierobežota kājāmgājēju kustība šajā ceļa posmā.

Mācību laikā pretterorisma vienībai “Omega”, sadarbojoties ar citām Valsts policijas struktūrvienībām, tiks stiprināta savstarpējā sadarbība, kā arī pilnveidoti taktiskie risinājumi ķīlnieku krīžu atrisināšanā.

Valsts policija aicina iedzīvotājus attiekties ar sapratni pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl