Komentāri

Otrdien, 10. oktobrī, Pārdaugavā nejauši nopludināts dzīvoklis, un tam sekojošā kaimiņu skaidrošanās atklājusi, kāda ļaundara centienus no nevēlamām acīm paslēpt ieroci.

Īsi pirms plkst. 21.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši patiesi neparastu izsaukumu. Kāda Dzirciema daudzdzīvokļu nama iemītnieki, kāpņu telpā aplūkojot elektrības skaitītājus, nejauši uzgājuši rūpīgi noslēptu šaujamieroci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā ieroču aprite ir Valsts policijas kompetencē, inspektori uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus un jau pavisam drīz kāpņutelpā jau drūzmējies prāvs skaits policistu.

Rezultātā šaujamais nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur policisti noskaidros, kāda varētu būt tā patiesā izcelsme, kā arī – vai tas nav izmantots kāda nozieguma veikšanā. Ja tālākajā darbā neizdosies noskaidrot ieroča īpašnieka identitāti, ierocis, visticamāk, tiks iznīcināts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl