Komentāri

Otrdien, 10. oktobrī, Pārdaugavā nejauši nopludināts dzīvoklis, un tam sekojošā kaimiņu skaidrošanās atklājusi, kāda ļaundara centienus no nevēlamām acīm paslēpt ieroci.

Īsi pirms plkst. 21.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši patiesi neparastu izsaukumu. Kāda Dzirciema daudzdzīvokļu nama iemītnieki, kāpņu telpā aplūkojot elektrības skaitītājus, nejauši uzgājuši rūpīgi noslēptu šaujamieroci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā ieroču aprite ir Valsts policijas kompetencē, inspektori uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus un jau pavisam drīz kāpņutelpā jau drūzmējies prāvs skaits policistu.

Rezultātā šaujamais nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur policisti noskaidros, kāda varētu būt tā patiesā izcelsme, kā arī – vai tas nav izmantots kāda nozieguma veikšanā. Ja tālākajā darbā neizdosies noskaidrot ieroča īpašnieka identitāti, ierocis, visticamāk, tiks iznīcināts.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl