Iedzīvotāji ziņo par aizdomīgu priekšmetu Daugavā

6 komentāri
Iedzīvotāji ziņo par aizdomīgu priekšmetu Daugavā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Vairāki cilvēki ceturtdien, ejot pa Vanšu tiltu un Daugavas krastu, ūdenī pamanīja lielu kasti. Uz brīdi droši vien kādam šķita, ka pa upi peld narkotiku kontrabanda, kas nomesta no kāda kuģa. Atradums gan nebija tik interesants, bet glābēji un policija uz saņemto informāciju reaģēja.

Dienas vidū Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) gandrīz vienlaikus saņēma vismaz pāris pēc apraksta līdzīgus ziņojumus par aizdomīgu peldošu priekšmetu Daugavas akvatorijā. To manījuši pa Eksporta ielu braucošie aculiecinieki, tāpat lielgabarīta priekšmets bijis saskatāms pat no Vanšu tilta. Straume to nesusi Ķīpsalas virzienā.

Tā kā objekts varējis būt potenciāli bīstams vai videi kaitīgs, vai varbūt pamanīta dreifējoša kontrabandas krava, glābēji nekavējoties devušies uz Ķīpsalas krastiem un uz ūdens nolaiduši divas motorlaivas. Pāris minūšu laikā vīriem izdevies atrast un panākt savādo kasti. Piepeldot tuvāk, glābēju sejās parādījies smaids, jo izrādās, ka šis aizdomīgais priekšmets ir bijis ledusskapis.

Šis nav pirmais netipiskais glābēju atradums – piemēram, nesen Buļļupē no ūdens izvilkuši manekena galvu, ko aculiecinieki noturējuši par cilvēka līķi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

6 komentāri