4 komentāri

“Iesniegums pie iesnieguma, paraksti pie parakstiem, bet tik un tā pārvaldnieks ņem virsroku” – tāds ir sašutums Sadovņikova ielas 17 nama iedzīvotājiem Rīgā, kas jau vairākas reizes mēģina atteikties no uzkrājumu veidošanas.

Kā izrādās, mājā dzīvojošo parakstu vākšana bijusi velta, jo “Rīgas namu pārvaldnieks” nav saņēmis nevienu kopības lēmums, bet gan kolektīvus iedzīvotāju iesniegumus, kas likuma kārtībā nav uzskatāmi par derīgiem. Dzīvokļu īrnieki, īpašnieku radinieki un citas trešās personas ar savu parakstu nespēs šajā situācijā izlīdzēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotājiem, negribīgi maksājot, ir izdevies iekrāt līdzekļus mājas tehniskā stāvokļa uzlabošanai. Pēc pārvaldnieka domām, vizuālie defekti, kas iedzīvotājiem visvairāk kaitina, nebūt nav tie svarīgākie.

No iedzīvotāju uzkrājuma nauda tiek tērēta, piemēram, jumta tīrīšanai no sniega. Tas ik reizi no iedzīvotājiem prasa izdevumus 1600 eiro apmērā.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāve Santa Vaļuma skaidro, ka summa ir vienlīdzīga ar citu pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem un sola, ka tuvākajā laikā tiks rīkota kopsapulce ar mājas īpašniekiem, lai izrunātu visus problēmjautājumus un vienotos par turpmāko rīcību.

Foto: nama iedzīvotāji jau vairākas reizes mēģina atteikties no uzkrājumu veidošanas!

 

TOP komentāri

 • xy
  +4 +4 0

  xy

  Rīgas Namu pārvaldnieks bezkaunīgi zog naudu gadiem un neviens tur neko nevar padarīt. Tagad atkal tukša muldēšana.Jumta tīrīšana 1600 eur par vienu reizi ir iespaidīga summa, visu laiku pazūd nauda un neviens remonts netiek veikts. Diez ko tā ko intervē nervozē tā? Sākat baidīties no pārbaudēm?
 • trūkst vārdu
  +2 +2 0

  trūkst vārdu

  Rīgas namu pārvaldnieks - zagļu banda ar bezkaunīgiem un nekompotentiem darbiniekiem.
  Naudu zog gadu desmitiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl