Komentāri

Pavisam nesen nakts laikā Liepājā, Karostā, nejauši garāmgājēji uz ielas sastapušies ar divus un trīs gadus veciem puisēniem, kuri vieni paši klaiņojuši pa ielu. Kā vēlāk atklājies, zēni laikā, kamēr māte ciemojas pie paziņas, bija devušies brīvsolī, taču veiksmīgas sakritības dēļ satikuši vērīgus līdzcilvēkus. Līdzīga situācija pirms pāris dienām risinājusies arī galvaspilsētā, kur kāds jaunietis uz tumšas šķērsielas pamanījis raudošu puisēnu.

Ap plkst. 3.30 no rīta galvaspilsētas kārtības sargi traukušies uz kādu klusu Āgenskalna ieliņu, kur, pēc aculiecinieka teiktā, neviena nepieskatīts, pastaigājies raudošs bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk, kad puisēns jau nedaudz apradis ar kārtības sargiem, vīriem izdevās izdibināt viņa vārdu, taču to, kā sazināties ar vecākiem, zēns gan nemācēja pastāstīt.

Kamēr kārtības sargi aptaujājuši kaimiņus, notikuma vietā ieradušies arī policistu izsauktie mediķi. Par laimi, pēc pārbaudes noskaidrots, ka puisēnam nekas nekaiš. Tā nu, mēģinot rast risinājumu šai situācijai, pagājusi vairāk nekā pusstunda, līdz negaidīti mājās atgriezušies vecāki. Ieskatoties ģimenes mājoklī, secināts, ka bērns mīt apmierinošos apstākļos, tādēļ zēns nodots atpakaļ satraukto vecāku pārziņā, kuri atklājuši, ka, dodoties prom, bērnu esot atstājuši kopā ar sešpadsmitgadnieci.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl