Komentāri

Pavisam nesen nakts laikā Liepājā, Karostā, nejauši garāmgājēji uz ielas sastapušies ar divus un trīs gadus veciem puisēniem, kuri vieni paši klaiņojuši pa ielu. Kā vēlāk atklājies, zēni laikā, kamēr māte ciemojas pie paziņas, bija devušies brīvsolī, taču veiksmīgas sakritības dēļ satikuši vērīgus līdzcilvēkus. Līdzīga situācija pirms pāris dienām risinājusies arī galvaspilsētā, kur kāds jaunietis uz tumšas šķērsielas pamanījis raudošu puisēnu.

Ap plkst. 3.30 no rīta galvaspilsētas kārtības sargi traukušies uz kādu klusu Āgenskalna ieliņu, kur, pēc aculiecinieka teiktā, neviena nepieskatīts, pastaigājies raudošs bērns.

Pēcāk, kad puisēns jau nedaudz apradis ar kārtības sargiem, vīriem izdevās izdibināt viņa vārdu, taču to, kā sazināties ar vecākiem, zēns gan nemācēja pastāstīt.

Kamēr kārtības sargi aptaujājuši kaimiņus, notikuma vietā ieradušies arī policistu izsauktie mediķi. Par laimi, pēc pārbaudes noskaidrots, ka puisēnam nekas nekaiš. Tā nu, mēģinot rast risinājumu šai situācijai, pagājusi vairāk nekā pusstunda, līdz negaidīti mājās atgriezušies vecāki. Ieskatoties ģimenes mājoklī, secināts, ka bērns mīt apmierinošos apstākļos, tādēļ zēns nodots atpakaļ satraukto vecāku pārziņā, kuri atklājuši, ka, dodoties prom, bērnu esot atstājuši kopā ar sešpadsmitgadnieci.

Lasi vēl