Komentāri

Pavisam nesen nakts laikā Liepājā, Karostā, nejauši garāmgājēji uz ielas sastapušies ar divus un trīs gadus veciem puisēniem, kuri vieni paši klaiņojuši pa ielu. Kā vēlāk atklājies, zēni laikā, kamēr māte ciemojas pie paziņas, bija devušies brīvsolī, taču veiksmīgas sakritības dēļ satikuši vērīgus līdzcilvēkus. Līdzīga situācija pirms pāris dienām risinājusies arī galvaspilsētā, kur kāds jaunietis uz tumšas šķērsielas pamanījis raudošu puisēnu.

Ap plkst. 3.30 no rīta galvaspilsētas kārtības sargi traukušies uz kādu klusu Āgenskalna ieliņu, kur, pēc aculiecinieka teiktā, neviena nepieskatīts, pastaigājies raudošs bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk, kad puisēns jau nedaudz apradis ar kārtības sargiem, vīriem izdevās izdibināt viņa vārdu, taču to, kā sazināties ar vecākiem, zēns gan nemācēja pastāstīt.

Kamēr kārtības sargi aptaujājuši kaimiņus, notikuma vietā ieradušies arī policistu izsauktie mediķi. Par laimi, pēc pārbaudes noskaidrots, ka puisēnam nekas nekaiš. Tā nu, mēģinot rast risinājumu šai situācijai, pagājusi vairāk nekā pusstunda, līdz negaidīti mājās atgriezušies vecāki. Ieskatoties ģimenes mājoklī, secināts, ka bērns mīt apmierinošos apstākļos, tādēļ zēns nodots atpakaļ satraukto vecāku pārziņā, kuri atklājuši, ka, dodoties prom, bērnu esot atstājuši kopā ar sešpadsmitgadnieci.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl