Iedzīvotāji izbiedēti – mikrorajonā pašapmierinās vīrietis; vaininiekam 200 eiro sods

8 komentāri
Iedzīvotāji izbiedēti – mikrorajonā pašapmierinās vīrietis; vaininiekam 200 eiro sods

Kāds vīrietis rīta agrumā bija devies pastaigā pa Dzirciema mikrorajonu Rīgā un ar savu uzvedību krūmos izbiedēja vairākus Mazās Stacijas ielas iedzīvotājus, vēsta “Degpunktā”.

Rīta agrumā galvaspilsētas pašvaldības policisti saņēmuši izsaukumu uz Mazās Stacijas ielu. Vietējie iedzīvotāji ziņojuši par kādu aizdomīgu tipiņu, kas piefiksēts, novērojot garāmgājējus un gramstoties gar savu bikšu priekšu.

Taujāts, ko notikuma vietā darījis, netiklās darbībās pieķertais vīrietis sākumā mēģinājis apgalvot, ka tikai stāv un kopumā devies pastaigā.

Likumsargus viņa atbildes nav pārliecinājušas nedz pēc aprunāšanās ar vīrieti, nedz no lieciniekiem dzirdētā. Tāpat, iztaujājot mājas sētnieci, atklājies, ka vietējie jau iepriekš apkaimē manījuši aizdomīgu tipiņu, kurš aprakstīts ļoti līdzīgi policistu aizturētajam vīram.

Viņa teica, ka arī citi iedzīvotāji ir iepriekš sūdzējušies, tikai nevarēja pateikt, no kura dzīvokļa. Kamēr sētniece atnākusi uz notikuma vietu, tajā neviena vairs neesot bijis. Tas notiekot noteiktā laikā.

Uz jautājumu, vai arī citi mājas iedzīvotāji ziņojuši par vīrieša netiklajām darbībām, viņa apliecināja, ka divi cilvēki to redzējuši.

Rezultātā, izvērtējot vīrieša nodarījumu un apkārtējo liecības, kārtības sargi nolēmuši pārkāpējam piemērot sodu par sīko huligānismu – savas mantības izrādīšana apkārtējiem vīram izmaksājusi precīzi 200 eiro.

Vīrietis solījies attiecīgajā vietā garām vairs nestaigāt.