Komentāri

Jau divus gadus “Rīgas namu pārvaldnieks” ignorē iedzīvotāju prasību atteikties no “uzkrājumu veidošanas”, par kuru tiek katru mēnesi iekasēta papildu nauda. Iedzīvotāji uzskata, ka nauda tiek tērēta nejēdzīgi, tādēļ šādu uzkrājumu veidošanu viņi negrib uzticēt “Rīgas namu pārvaldniekam”.

Situāciju īsumā varētu raksturot šādi – jau ļoti ilgu laiku Firsa Sadovņikova ielas 17 mājas iedzīvotāji sarakstās ar sava nama apsaimniekotāju ”Rīgas namu pārvaldnieks” un ne retāk dodas apciemot tās darbiniekus ”Daugavas” iecirknī. Visu šo laiku problēmu loks paliek nemainīgs – iedzīvotāji vēlas atteikties no uzkrājuma veidošanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms dažiem gadiem apsaimniekotāji respektēja cilvēku lūgumu un konkrēto maksu nepiemēroja, bet nu jau vairāk nekā pirms diviem gadiem rēķinā atkal parādījās ailīte uzkrājumiem.

Foto

Piecu gadu laikā mājai ir nomainīti logi un ārdurvis. Arī turpmāk ēkas iedzīvotāji ir gatavi ēku uzlabot, bet – ik mēnesi maksājot par konkrētu remontdarbu veikšanu.

Iedzīvotāji stāsta, – neadekvātas naudas summas tiek izlietotas nevietā. Piemēram, vienreizēja jumta attīrīšana no sniega mājai izmaksāja 1600 eiro.

Bieži vien galvenais šķērslis, lai rastu risinājumu ar pārvaldnieku, ir pašu iedzīvotāju nespēja vienoties par kopīgu lēmumu. Taču šajā gadījumā lielākā daļa mājā dzīvojošo ir vienisprātis, taču, kā izrādās, arī tas nepalīdz. Savukārt “Rīgas namu pārvaldnieka” atbildīgie, izskatās, veiksmīgi izvairās no iedzīvotāju lūgumiem, jau ilgstoši “bēguļojot”. Tagad, piemēram, izvairīšanās no atbildes esot, jo “Daugava” iecirkņa vadītājs Vjačeslavs Troškovs devies atvaļinājumā.

Raidījums “Degpunktā” ir apņēmības pilns noskaidrot situāciju, kādēļ mājas iedzīvotāji nav tiesīgi rīkoties tā, kā paši vēlas. Tādēļ jau rīt to jautās “Rīgas namu pārvaldniekam”.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl