Komentāri

Jau divus gadus “Rīgas namu pārvaldnieks” ignorē iedzīvotāju prasību atteikties no “uzkrājumu veidošanas”, par kuru tiek katru mēnesi iekasēta papildu nauda. Iedzīvotāji uzskata, ka nauda tiek tērēta nejēdzīgi, tādēļ šādu uzkrājumu veidošanu viņi negrib uzticēt “Rīgas namu pārvaldniekam”.

Situāciju īsumā varētu raksturot šādi – jau ļoti ilgu laiku Firsa Sadovņikova ielas 17 mājas iedzīvotāji sarakstās ar sava nama apsaimniekotāju ”Rīgas namu pārvaldnieks” un ne retāk dodas apciemot tās darbiniekus ”Daugavas” iecirknī. Visu šo laiku problēmu loks paliek nemainīgs – iedzīvotāji vēlas atteikties no uzkrājuma veidošanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms dažiem gadiem apsaimniekotāji respektēja cilvēku lūgumu un konkrēto maksu nepiemēroja, bet nu jau vairāk nekā pirms diviem gadiem rēķinā atkal parādījās ailīte uzkrājumiem.

Foto

Piecu gadu laikā mājai ir nomainīti logi un ārdurvis. Arī turpmāk ēkas iedzīvotāji ir gatavi ēku uzlabot, bet – ik mēnesi maksājot par konkrētu remontdarbu veikšanu.

Iedzīvotāji stāsta, – neadekvātas naudas summas tiek izlietotas nevietā. Piemēram, vienreizēja jumta attīrīšana no sniega mājai izmaksāja 1600 eiro.

Bieži vien galvenais šķērslis, lai rastu risinājumu ar pārvaldnieku, ir pašu iedzīvotāju nespēja vienoties par kopīgu lēmumu. Taču šajā gadījumā lielākā daļa mājā dzīvojošo ir vienisprātis, taču, kā izrādās, arī tas nepalīdz. Savukārt “Rīgas namu pārvaldnieka” atbildīgie, izskatās, veiksmīgi izvairās no iedzīvotāju lūgumiem, jau ilgstoši “bēguļojot”. Tagad, piemēram, izvairīšanās no atbildes esot, jo “Daugava” iecirkņa vadītājs Vjačeslavs Troškovs devies atvaļinājumā.

Raidījums “Degpunktā” ir apņēmības pilns noskaidrot situāciju, kādēļ mājas iedzīvotāji nav tiesīgi rīkoties tā, kā paši vēlas. Tādēļ jau rīt to jautās “Rīgas namu pārvaldniekam”.

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl