Iedzīvotāji aicināti palīdzēt Jaunjelgavā pazudušas sievietes meklēšanā

0 Komentāru

Aizkraukles policisti aicina iedzīvotājus palīdzēt pazudušas sievietes – Zentas Samušas – meklēšanā, kura cieš no mentālās veselības problēmām, vēsta “Degpunktā”.

Ilga kopš piektdienas, 1. oktobra, meklē savu māsu, 58 gadus veco Zentu Samušu. Pazudusī sieviete ir 1,64 metru gara.

Ilga stāsta, ka ar mentālās veselības problēmām sirgstošā māsa bez zālēm ir bezpalīdzīgā stāvoklī un, visticamāk, nesaprot, kur atrodas. Pazudušajai bijusi tumši zila jaka ar kapuci, melni zābaki un pelēki legingi. Sievietei esot apaļa seja, melni mati, bet kosmētiku viņa nelietojot.

Abas sievietes dzīvo Jaunjelgavā, privātmājā Liepu ielā. Ap pusdienas laiku Zenta viena pati devās prom, nevienu nebrīdinot, uz cik ilgu laiku, turklāt sieviete nepaņēma līdzi mobilo telefonu. Viņas māsa pieļauj, ka Zenta aizgāja uz aptieku pēc vitamīniem.

Pilsētas videonovērošanas kameru ierakstos Zenta redzama plkst. 12.34, virzoties pa Meža ielu, gar uzņēmuma “Latgran” biroju. Ilga pieļauj iespēju, ka māsa varbūt pēc tam iekāpusi autobusā. Iespējams, tuvākajā aptiekā attiecīgo vitamīnu nebija, un Zenta devusies uz citu bodi Aizkrauklē.

Ilgas māsa cieš no emocionāliem traucējumiem un, iespējams, zaudēja orientāciju. Nekad iepriekš Zenta nav pazudusi uz tik ilgu laiku, turklāt arī viņas medikamenti palika mājās.

Pazudušās sievietes tuviniece stāsta, ka māsa sistemātiski lieto zāles. Medikamenti neietekmē viņas spējas aizbraukt ar autobusu, taču bez tiem, ja sirds slimība sāktu progresēt, pazudusī var rīkoties neadekvāti.

Policija aicina līdzcilvēkus nekavējoties zvanīt inspektoram pa tālruņa numuru 65102500, 65102502 vai 110, ja Zenta kur manīta.

Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve

“Šobrīd tiek caurskatītas video novērošanas kameras un līdz šim veiktā organizētā un sistemātiskā meklēšana nav vainagojusies ar panākumiem. Aicinām aplūkot sievietes fotogrāfijas un informēt policiju, ja jūsu rīcībā ir jebkāda Zentas Samušas meklēšanai nozīmīga informācija.”

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu