Huligāni Vecmīlgrāvī iztraucē policistu brīvdienā

Komentāri

Nakts vidū Vecmīlgrāvī sameklēt kādus piedzīvojumus nav nemaz tik grūti. Par to pavisam nesen pārliecinājies kāds kārtības sargs, kurš kopā ar dzīvesbiedri vēlā nakts stundā devies mājup un sastapies ar huligānu bariņu. 

Policists huligānu bariņi mēģinājis aizturēt. Jau pēc pāris minūtēm tuvākā policijas patruļa sasniegusi galamērķi, kur iepretim Vecmīlgrāvja “Rimi”, laukumiņā pie vietējā bāra, jau lietā liktas dūres. Policista uzrunātā kompānija nebūt nevēlējās uzkavēties un sagaidīt vīrus formā.

Saprotamu iemeslu dēļ likumsargi aicinājuši kolēģa aizturēto jaunieti līdzi, taču viņš spītīgi liedzies, ka būtu kā saistīts ar notikušo.

Jaunietis iesēdināts policijas busiņā, inspektors piefiksējis huligānu uzbrukuma sekas, un vīri jau grasījušies doties prom, taču aizturētā paziņas likuši šeit vēl brīdi aizkavēties.

Sazinoties ar Valsts policijas pārstāvjiem, raidījums “Degpunktā” noskaidrojis, ka jaunietis drīz vien atbrīvots un vismaz pagaidām pret viņu nav vērstas kādas sankcijas, vienlaikus norādot, ka šobrīd jau uzsākta pārbaude, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi, kā arī tiks lemts par huligāna atbildību.

Foto

Lasi vēl