“Hello! Es mirstu iekšā.” Emocionāls tīnis apķēpā tuneli Rīgas centrā

Pievienot komentāru
“Hello! Es mirstu iekšā.” Emocionāls tīnis apķēpā tuneli Rīgas centrā

Pavisam nesen kādam jauneklim ar flomāsteru rokās radusies vēlme izpausties, zīmējot uz sienas apakšzemes tunelī galvaspilsētas centrā. Lai arī video kameras piefiksējušas viņa nedarbus, šoreiz pārkāpējam tomēr izdevies izsprukt sveikā.

Īsi pēc plkst. 22.00 video centra darbinieki vienā no apakšzemes tuneļiem ievērojuši aizdomīgu rosību.

Ziņa par jaunekļu darbošanos nodota tuvākajai policijas patruļai, tikmēr huligāni, kaut ko “uzšņāpuši” uz sienas, mierīgi devušies tālāk savās gaitās. Pateicoties video kamerām, pārkāpējiem gan izdevies izsekot, un pēc dažām minūtēm viņus jau citā tunelī uzrunājuši policisti. Lai noskaidrotu, kurš tad un ko paveicis, diviem no kamerās redzētājiem jauniešiem nācies doties līdzi uz policijas auto.

“Atzīstos. Es biju tas, kurš uzrakstīja uz ielas. “Hello! Es mirstu iekšā. Vai varam parunāt?” Tas bija tas, ko es uzrakstīju. Tajā tunelī,” par angliski uzrakstīto tekstu vaļsirdīgi atzinās jaunietis.

Puisis skaidroja, ka uzrakstu veicis tāpēc, ka Latvijā visi cilvēki savstarpējās attiecībās ir pārāk noslēgti un nevar vienkārši uz ielas ar svešinieku uzsākt sarunu. Viņš atvainojas par savām darbībām un vienojās, ka notīrīs no sienas uzrakstīto tekstu. Šoreiz viņam izdevās izsprukt bez soda.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā