Komentāri

Ceturtdien, 19. oktobrī, Rīgā, Čaka ielas sākumposmu nobloķēja ugunsdzēsēji un gāzes dienesta darbinieki, jo saņemtas ziņas, ka vienā no ēkām notikusi gāzes noplūde.

Iedzīvotāji, veikalu un biroju darbinieki steigšus evakuēti, bet gāzes noplūdes vietā atklājās negaidīts stāsts par gadiem ilgi samilzušu konfliktu un pēdējā mājas iedzīvotāja cīņu un namīpašnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Olga
Aculieciniece

Piebrauca ugunsdzēsēji, pienāca un pateica, ka visi tiks pavadīti – gāzes noplūde. Es palūdzu apavus uzvilkt un viss. Durvis aizvēra un pateica, ka informēs, kad varēs iet atpakaļ iekšā. Te regulāri kaut kas notiek! Mums te augšā dzīvo viens “ļoti labs” cilvēks. Viņš ne pārāk labas lietas met ārā pa logiem. Iet uz tualeti un to visu gāž ārā, to visu mēs dabūjam stiklos.

Raidījums “Degpunktā” notikumu vietā satika arī vienu no strīdā iesaistītajām pusēm, kas karo par īpašuma tiesībām mājā. Vīrietis apstiprina, ka gāzes noplūde tiešām bijusi, bet tā nav saistīta ar pilsētas gāzes apgādes sistēmu.

Ar strīdā otrās puses iesaistītajiem “Degpunktā” komandai sazināties nav izdevies, taču raidījums sekos līdzi šīs konfliktsituācijas attīstībai un informēs vai abām pusēm izdevies rast kompromisu.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl