Komentāri

Ceturtdien, 19. oktobrī, Rīgā, Čaka ielas sākumposmu nobloķēja ugunsdzēsēji un gāzes dienesta darbinieki, jo saņemtas ziņas, ka vienā no ēkām notikusi gāzes noplūde.

Iedzīvotāji, veikalu un biroju darbinieki steigšus evakuēti, bet gāzes noplūdes vietā atklājās negaidīts stāsts par gadiem ilgi samilzušu konfliktu un pēdējā mājas iedzīvotāja cīņu un namīpašnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Olga
Aculieciniece

Piebrauca ugunsdzēsēji, pienāca un pateica, ka visi tiks pavadīti – gāzes noplūde. Es palūdzu apavus uzvilkt un viss. Durvis aizvēra un pateica, ka informēs, kad varēs iet atpakaļ iekšā. Te regulāri kaut kas notiek! Mums te augšā dzīvo viens “ļoti labs” cilvēks. Viņš ne pārāk labas lietas met ārā pa logiem. Iet uz tualeti un to visu gāž ārā, to visu mēs dabūjam stiklos.

Raidījums “Degpunktā” notikumu vietā satika arī vienu no strīdā iesaistītajām pusēm, kas karo par īpašuma tiesībām mājā. Vīrietis apstiprina, ka gāzes noplūde tiešām bijusi, bet tā nav saistīta ar pilsētas gāzes apgādes sistēmu.

Ar strīdā otrās puses iesaistītajiem “Degpunktā” komandai sazināties nav izdevies, taču raidījums sekos līdzi šīs konfliktsituācijas attīstībai un informēs vai abām pusēm izdevies rast kompromisu.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl