“Guļ uz zemes, visa mute asinīs!” Trīs gludi skūti “tipiņi” Rīgā izvicina dūres

0 Komentāru
“Guļ uz zemes, visa mute asinīs!” Trīs gludi skūti “tipiņi” Rīgā izvicina dūres

Otrdien ap plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības policistu auto iegriezās Lidoņu ielas iekšpagalmos. Iedzīvotāji tik tikko ziņojuši par kādu ķildu, kur lietā liktas arī dūres.

Notikuma vietā kārtībsargi pamanīja uz zemes gulošu vīrieti ar sasistu seju. Līdzās atradies vēl kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka cietušo piekāvuši trīs vīrieši ar skūtām galvām.

Kamēr viens no inspektoriem palicis kopā ar piekauto, lai sagaidītu mediķus, otrs kārtības sargs devies pa pēdām uzbrucējiem. Negaidīti no pirmā stāva loga viņu uzrunājis kāds smēķējošs tipiņš ar skūtu galvu.

Lai arī pie loga sēdošais vīrietis šķietami centies palīdzēt un pats uzsācis sarunu ar policistu, kaut kas inspektoram tomēr šķitis gana aizdomīgs, un viņš nevis steigšus sekojis norādēm, bet gan turpinājis iesākto sarunu.

“Es varu iznākt ārā, vari mani pārbaudīt. Es tur nebiju. Es te vienkārši atpūšos,” sacīja aizdomīgais aculiecinieks.

Sarunas ritējumā vīrietis izrādīja nelielu agresiju, savukārt asinis uz rokas, iespējams, ir no konkrētā incidenta. Turklāt caur dzīvokļa logu policists ievēroja arī citas personas.

Lai arī gan pats bravūrīgais vīrietis, gan viņa biedri pilnībā noliedza savu saistību ar uzbrukumu, likumsargi vīriešus aizturējuši un nodevuši Valsts policijas darbinieku rīcībā. Savukārt piekautais vīrietis hospitalizēts uz tuvāko ārstniecības iestādi.

Tomēr, sazinoties ar Rīgas Kurzemes iecirkni atklājās, ka pats piekautais atteicies no tālākas policijas palīdzības un skaidrojis, ka nezina, kas viņu piekāvis, turklāt apgalvojis, ka viņam nav pretenziju par notikušo. Tādēļ šobrīd ir pieņemts lēmums atteikt uzsākt kriminālprocesu.

Kriminālpolicijas priekšniece gan norāda, ka visi iespējamo vaininieku dati ir zināmi, tādēļ gadījumā, ja cietušais tomēr pārdomā, viņš droši var doties uz iecirkni, un šī lieta tiks izmeklēta.
0 Komentāru