1 komentārs

Pagājušajā nedēļā cilvēkus šokēja medijos lasāmā ziņa par grūtnieci devītajā mēnesī, kas 4. maijā alkohola reibumā bija aizmigusi pie kāda pārtikas veikala Iļģuciemā. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē, jo radās aizdomas, ka viņai sākušās dzemdības. Nedēļu vēlāk noskaidrojās, ka tā bijusi vien viltus trauksme, un sieviete turpina savu bezatbildīgo uzvedību, snauduļojot kur pagadās. Šoreiz grūtniece iemigusi pie daudzdzīvokļu nama kāpnēm Dzirciemā.

Sabiedrībā nav pieņemts redzēt sievieti gaidībās ar kūpošu cigareti zobos vai turot alkoholiska dzēriena glāzi, jo teju ikvienam ir skaidrs, ka šāda bezatbildība var novest pie neatgriezeniskām sekām un sabojāt mazuļa dzīvi vēl pirms viņa nākšanas pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl kādai 32 gadus vecai grūtniecei izdevies nepatīkami pārsteigt apkārtējos cilvēkus, jau atkārtoti aizmiegot sabiedriskā vietā. Piektdien grūtnieci Rīgas pašvaldības policija sastapa 2,3 promiļu reibumā, guļot pie kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas.

Pēc starpgadījuma policijas darbinieki informēja Rīgas bāriņtiesu un sociālo dienestu, kas arī devās apraudzīti sievieti viņas dzīvesvietā. Līdz šim ģimene nav nonākusi sociālā dienesta redzeslokā. Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice skaidro, ka sievietes pēdējos grūtniecības mēnešos stresa dēļ mēdz pastrādāt visdažādākās muļķības.

TOP komentāri

  • Ddd
    +1 +1 0

    Ddd

    Tāda situācija sanāca. 2x pieķerta un nez cik reizes nav bijusi pieķerta! Ar kuru galu draudzējas tā mātīte?!?! Kā var neaizsargātam zīdainim nodarīt ko tādu!! Goda vārds gribas ielauzt viņai degunu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl