Grobiņā sirmgalvei virsū uzkrīt drēbju kaudze; pensionāri izglābj kaimiņš un ugunsdzēsēji

0 Komentāru
Grobiņā sirmgalvei virsū uzkrīt drēbju kaudze; pensionāri izglābj kaimiņš un ugunsdzēsēji
RAITIS PLAUKS, F64

Aizvadītajās brīvdienās operatīvo dienestu darbinieki snieguši palīdzību Grobiņā kādai sirmgalvei, kurai virsū bija uzkritusi drēbju kaudze un kundze saviem spēkiem nav spējusi no tās izkļūt, pavēstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

4. janvāra rītā Valsts policija saņēma informāciju, ka Grobiņā, kādā daudzdzīvokļu mājā Lielā ielā vīrietis vairākas dienas nevar sazināties ar savu kaimiņieni, pensijas vecuma sievieti.

Norādītajā adresē ieradās Valsts policija, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Dienesti noskaidroja, ka kaimiņš vairākkārt klauvējis pie dzīvokļa ārdurvīm un dzirdējis, ka iekštelpās kāds klauvē, taču durvis vaļā never.

VUGD darbinieki atvēra dzīvokļa ārdurvis, un operatīvie dienesti iekļuva dzīvoklī, kur nelielā un šaurā priekštelpā atrada 84 gadus vecu kundzi un viņai virsū bija uzkritusi drēbju kaudze, no kuras saviem spēkiem nespēja izkļūt.

Nav zināms, cik ilgi sieviete tā gulējusi, taču kaimiņi apgalvo, ka viņu pēdējo reizi redzējuši janvāra sākumā.

Sirmgalve nogādāta medicīnas iestādē. Savukārt informācija par faktu, ka adresē dzīvo viena pati kundze, ir nodota Sociālajam dienestam.

0 Komentāru