“Gribu mācu, gribu nemācu” – sieviete neizpratnē par instruktora atteikumu apgūt braukšanas iemaņas

7 komentāri

Kāda LNT raidījuma “Degpunktā” skatītāja Sandra piedzīvojusi nepatīkamu pirmo autovadītāju braukšanas apmācību reizi.

Sandrai pirmā braukšanas nodarbība kopā ar instruktoru ilga vien dažas minūtes, pēc kurām gan viņai, gan instruktoram bija skaidrs, ka otro reizi abi vairs nesatiksies.

Sandra šovasar ir nolēmusi pievienoties autovadītāju pulkam, un pirmais solis uz to ir tiesību iegūšana. Sieviete izvēlējās teoriju apgūt autoskolā “Gross”. Tā kā Sandra jau agrāk mēģināja uzsākt mācības un viņai jau ir braukšanas mācību atļauja, jau pirmajā teorijas nodarbībā viņa lūdza autoskolu padalīties ar braukšanas instruktoru kontaktinformāciju, lai uzreiz ķertos arī pie šo iemaņu nostiprināšanas. Tā nu Sandra tika pie instruktora Igora, bet abu sadarbība ilga vien dažas minūtes.

Instruktors atteicies veikt apmācību. Sieviete bija pārsteigta par instruktora pēkšņo noraidījumu. Situāciju neuzlaboja pat Sandras argumenti, ka autoskola ir ieteikusi tieši viņu, un apmācības sievietei nepieciešamas steidzami.

Arī instruktors par šo tikšanos nav sajūsmā, un viņam šis ir pirmais gadījums, kad kursantam nākas atteikt. Igors atzīt, ka jebkurš audzēknis nes ienākumus un tāpat vien pateikt “nē” viņam nav izdevīgi, taču šoreiz jau pašā sākumā bija skaidrs, ka produktīvs darbs abiem neizdosies.

Sieviete neizpratnē par atteikumu apgūt autovadīšanas iemaņas

Sandra smej, ka instruktoram nav simpatizējis viņas izskats vai acu krāsa. Iespējams, pirmajā sarunā pa telefonu pārprasti naudas jautājumi, taču satiekoties līdz stundas likmei un līgumam abu saruna pat nenonāca.

Autoskola Sandrai iedeva sarakstu ar citiem instruktoriem un nepatīkamo starpgadījumu ar Igoru komentēja, kā raksturu nesaderību.

Kā noskaidrojis raidījums “Degpunktā”, instruktora pienākums ir kursantu nogādāt kādā braukšanas laukumā vai klusākā, mierīgākā vietā, lai pārbaudītu braukšanas prasmes. Arī atteikt apmācības instruktors drīkst.

TOP komentāri

 • Andris Kerpe
  +6 +6 0

  Andris Kerpe

  Biedrība aicina jaunos autovadītājus būt arī atbildīgiem, kad nākat uz pirmo braukšanas nodarbību. Ja instruktors ir nolēmis jūs uzreiz nesēdināt pie stūres, tad instruktors nav drošs par jūsu braukšanas prasmēm un uzskata, ka labāk ir aizbraukt uz mierīgāku vietu, kur nav intensīva satiksme.
  Lūgums topošajam autovadītājam atcerēties ka mašīna nav tikai veids kā ar foršu mūziku pārvietoties, bet gan atbildība pret citiem satikmes dalībniekiem.
 • Margarita Margaritka
  +4 +4 0

  Margarita Margaritka

  Как ты относишься к человеку, так и он к тебе.... надо научиться уважать людей... Теперь решила таким образом репутацию испортить человеку.... детский сад какой то))).
 • Ronalds Burnickis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl