“Gribi, lai es padaru sev galu?” Vīrietis mēģina izdarīt pašnāvību, izlecot pa dzīvokļa logu

2 komentāri
“Gribi, lai es padaru sev galu?” Vīrietis mēģina izdarīt pašnāvību, izlecot pa dzīvokļa logu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Šis ir stāsts par to, cik svarīgs var būt viens acumirklis. Pavisam nesen galvaspilsētas kārtības sargi kādā Rīgas centra dzīvoklī no drošas nāves paglābuši vīrieti, kurš centies padarīt sev galu, metoties ārā pa ceturtā stāva logu.

Ap plkst. 4.00 rītā kādu galvaspilsētas centra iedzīvotāju bija tā nokaitinājis kaimiņu skandāls, ka viņam neatlika nekas cits kā par trokšņošanu vienā no ceturtā stāva dzīvokļiem ziņot policistiem.

Ierodoties notikuma vietā, uzreiz bija redzams, ka dzīvoklī situācija ir nokaitēta. Dzīvoklī atradās vīrietis un sieviete, bet vīrieša izturēšanās bija ļoti agresīva. Uz grīdas mētājās sasiti spoguļa stikli, bija redzamas salauztas mēbeles, un bija skaidrs, ka abu starpā izcēlies pamatīgs strīds.

Ņemot vērā vīrieša agresīvo izturēšanos un izteikumus, ka viņš sev nodarīšot pāri, ja policisti tuvosies, kārtībsargi mēģināja viņu nomierināt sarunu ceļā un bez vajadzības viņam netuvojās.

Tomēr vienā brīdī vīrietis metās pie loga un mēģināja pa to izlēkt. Policijas darbinieki uzreiz steidzās klāt un aiz kājām ievilka viņu atpakaļ dzīvoklī. Uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri vīrieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

2 komentāri