Komentāri

Stāsts par diviem pusaudžiem no Latgales, kuri vieni paši nesen devušies īstā ekspedīcija uz galvaspilsētu, kur bez naudas un dokumentiem izdevies pat nodzīvot vairākas dienas. 

Neilgi pēc pusnakts policisti devušies uz izklaides vietu Lielirbes ielā, kur darbinieki kārtējo reizi pieķēruši divus pusaudžus. Pēdējo dienu laikā tīņi šeit bija iegriezušies jau vairākkārt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi jau reizi centušies nosnausties dekorācijās un arī šajā dienā pa telpām klīduši gandrīz visu dienu, līdz pat boulinga centra slēgšanai. Šoreiz gan darbinieki nolēmuši abus nepalaist un tā vietā izsaukuši policistus. Lai arī klaiņojoši pusaudži nav nekāds retums, diez vai kārtības sargs varēja kaut nojaust, ko tūdaļ atklās abi puikas. Izrādās, viņi ir no Viļāniem, kas atrodas Latgalē.

Lai arī abi sešpadsmitgadnieki apgalvojuši, ka pilsētā ieradušies tikai vakar, pēcāk noskaidrojies, ka abi uz galvaspilsētu bija devušies jau pirms četrām dienām un visu šo laiku pavadījuši, patveroties dažādās ēstuvēs un izklaides vietās, savukārt nakti pārlaiduši tur, no kurienes nav padzīti. Protams, ka abu vecāki visu šo laiku bija dzīvojuši bailēs un jau bija paspējuši lūgt policijas palīdzību pazudušo meklēšanā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl