Komentāri

Stāsts par diviem pusaudžiem no Latgales, kuri vieni paši nesen devušies īstā ekspedīcija uz galvaspilsētu, kur bez naudas un dokumentiem izdevies pat nodzīvot vairākas dienas. 

Neilgi pēc pusnakts policisti devušies uz izklaides vietu Lielirbes ielā, kur darbinieki kārtējo reizi pieķēruši divus pusaudžus. Pēdējo dienu laikā tīņi šeit bija iegriezušies jau vairākkārt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi jau reizi centušies nosnausties dekorācijās un arī šajā dienā pa telpām klīduši gandrīz visu dienu, līdz pat boulinga centra slēgšanai. Šoreiz gan darbinieki nolēmuši abus nepalaist un tā vietā izsaukuši policistus. Lai arī klaiņojoši pusaudži nav nekāds retums, diez vai kārtības sargs varēja kaut nojaust, ko tūdaļ atklās abi puikas. Izrādās, viņi ir no Viļāniem, kas atrodas Latgalē.

Lai arī abi sešpadsmitgadnieki apgalvojuši, ka pilsētā ieradušies tikai vakar, pēcāk noskaidrojies, ka abi uz galvaspilsētu bija devušies jau pirms četrām dienām un visu šo laiku pavadījuši, patveroties dažādās ēstuvēs un izklaides vietās, savukārt nakti pārlaiduši tur, no kurienes nav padzīti. Protams, ka abu vecāki visu šo laiku bija dzīvojuši bailēs un jau bija paspējuši lūgt policijas palīdzību pazudušo meklēšanā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl