Greizsirdības scēna? Nezināma sieviete Pļavnieku daudzdzīvokļu mājas sētā pielaiž uguni automašīnai

0 Komentāru
Greizsirdības scēna? Nezināma sieviete Pļavnieku daudzdzīvokļu mājas sētā pielaiž uguni automašīnai
Foto: Ekrānuzņēmums

Tikai un vienīgi salauzta sirds var izprovocēt uz šādu soli, – saka Pļavnieku iedzīvotāji, kuri redzējuši, kā viņu acu priekšā jauna sieviete sadur riepas automašīnai, ar kuru vēl pirms brīža pati braukusi un pēc tam vēl pielaidusi spēkratam uguni.

Ceturtdienas rītā ap plkst. 9.00 Rīgā, Ulbrokas ielā 14. nama pagalmā, aizdegās vieglā automašīna “Audi”. Uzliesmojums gan šoreiz nenotika klasiskā iemesla – elektrības īssavienojuma – dēļ. Ir pilnīgi skaidrs, ka notikušais ir noziegums pret īpašumu. Iespējams, atriebība.

“Piebrauca meitene, vispirms pārdūra riepas, pēc tam aizdedzināja. (DP: Tātad tas ir tīšām?) Es tā saprotu, ka jā. (DP: Jūs redzējāt to meiteni?) Jā. (DP: Policisti ar jums jau runāja?) Nē, nerunāja,” – par notikušo stāsta aculieciniece un piebilst – sieviete nav centusies īpaši slēpties, tāpēc arī pazīmes ir viegli atcerēties.

“Jauna sieviete. (DP: Kādā krāsā bija viņas mati?) Gaiši. (DP: Un augums?) Man no šejienes to grūti pateikt, bet noteikti neliela auguma. (DP: Viņa ar kaut ko aplēja to mašīnu?) Grūti pateikt, viņa no iekšpuses to aizdedzināja.”

Vietējie saka paldies operatīvajiem dienestiem, kas reaģējuši momentāni. Apkārtnē pat tā īsti nepaspēja izplesties kodīgie dūmi. “Ļoti ātri aizdegās, puiši malači, ļoti ātri piebrauca, operatīvi. Policija piebrauca uzreiz un ugunsdzēsēji arī. Attālums gan te ir liels, vienīgi bija bail, ka neuzsprāgst. Kaut kādi sprādzieni bija – riepas, vai kaut kas mašīnas salonā,” saka aculieciniece.

Vietējie domā, ka šāda apzināta rīcība ir tikai un vienīgi sekas kāda mīlasstāsta beigām. Iespējams, piekrāpta meitene nolēma savam bijušajam atdot mašīnu, bet tādā paskatā, lai sirds sāpētu arī viņam.

0 Komentāru