Glābšanas operācija pie Vanšu tilta – jauns vīrietis ielēcis Daugavā

2 komentāri
Glābšanas operācija pie Vanšu tilta – jauns vīrietis ielēcis Daugavā
DEGPUNKTĀ

Likumsargiem par mata tiesu izdevies no drošas nāves paglābt kādu jaunu vīrieti, kurš jau krietni pēc tumsas iestāšanās no Vanšu tilta ielēcis ledainajā Daugavas ūdenī.

Sestdienas pievakarē galvaspilsētas policisti glābēji bija devušies uz Bieķengrāvi, jo saņemta ziņa, ka tā apkaimē uzradies kāds maluzvejnieks, tādēļ likumsargi devušies pārbaudīt šo informāciju. Tomēr ilgi ķemmēt ūdeni nav izdevies, jo rācijā atskanējusi ziņa par to, ka uz tilta pusi dodas persona ar, iespējams, pašnāvnieciskām tieksmēm.

Kā norāda Rīgas pašvaldības policijas inspektors – glābējs Bruno Babincevs, policijai jau iepriekš ar attiecīgo personu bijusi līdzīga saskarsme.

Lai arī tobrīd vēl nav bijis īsti skaidrs, kā atrisināsies šī situācija, glābēji nojaušot, ka viņu palīdzība varētu noderēt, pārtraukuši iesākto un devušies Vanšu tilta virzienā. Kad glābēju laiva jau slīdējusi pa tumšajiem Daugavas ūdeņiem, rācijā atskanējusi vēl viena ziņa – cilvēks tik tikko ielēcis ūdenī.

Lai arī varētu šķist, ka šādos apstākļos ūdenī pamanīt cilvēku ir gandrīz neiespējami, policistiem tomēr izdevies saprast, kurp tiek pūsts nelaimē nonākušais. Policistiem izdevās atrast un izglābt Daugavā ielēkušo vīrieti.

2 komentāri