Glābjot četrkājaino draugu, vīrietis iekrīt ar ūdeni pilnā pazemes bunkurā Liepājā

Komentāri

Liepājā, pastaigājoties pa Rubeņu ielu, jāskatās, kur tiek sperts katrs solis. Otrdien, 6. decembrī, gaišā dienas laikā pazemes bunkurā iekrita vīrietis ar suni.

Aptuveni 55 gadus vecā vīrieša suns iekrita gandrīz četrus metrus dziļajā bunkurā, un saimnieks metās savu četrkājaino draugu glābt. Sākotnēji vīrietis centās izglābt suni paša spēkiem, bet tas neizdevās – viņš pats iekrita bunkurā. Viņam paveicās, ka garām gāja kāda sieviete, kas izsauca glābējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situāciju dramatiskāku padara tas, ka bunkurs bija piepildījies ar ūdeni. Izglābtajam kungam ir ļoti paveicies – šajā gadalaikā ūdens temperatūra ir ļoti zema un ūdenī ilgi uzturēties nenosalstot nav iespējams. Vēl jo vairāk, dodoties, piemēram, naksnīgā pastaigā, iespēja tikt atrastam ir gaužām maza. Paša spēkiem izkļūt no bedres ir grūti un, iespējams, līdzi paņemtais tālrunis kabatā izmircis un nestrādā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl