Glābēji saņem izsaukumu par pašnāvības mēģinājumu uz Akmens tilta

4 komentāri

Uzmanības trūkums vai reāla vēlme nonāvēties? Uz šo jautājumu tagad atbildes meklēs likumsargi, kas otrdien pēcpusdienā centās atturēt kādu jaunu sievieti no galēja soļa – pašnāvības, nolecot no tilta.

Ziņas par kādu gados jaunu sievieti, kas no Akmens tilta grasās lēkt Daugavā, glābšanas dienests no aculieciniekiem saņēma pusdivos dienā. Valsts policijas patruļauto norīkots doties uz pašu tiltu, bet glābēju un pašvaldības policijas laivas steidza apsekot akvatoriju, gadījumā ja liktenīgais solis jau sperts.

Operatīvie dienesti norādītajā vietā ieradās nepilnās desmit minūtēs, bet neko aizdomīgu tilta tuvumā nepamanīja. Aprakstam līdzīga meitene ievērota krietni nostāk, pie AB dambja krasta. Likumsargi nolēma pārliecināties, vai viss kārtībā.

Pieļaujot, kā sastaptā meitene arī ir tā, par kuru ziņoja aculiecinieki, likumsargi nolēma paaicināt viņu uz pārrunām un atrādīties mediķiem.

Vai sieviete tiešām vēlējas izdarīt pašnāvību, būs jānoskaidro Valsts policijas darbiniekiem. Ir zināms, ka ārsti pieņēma lēmumu nogādāt apjukušo sievieti slimnīcā, lai veiktu veselības pārbaudi.