Glābēji palīdz cilvēkam, kurš Liepājas ezerā nonācis nelaimē

0 Komentāru
Glābēji palīdz cilvēkam, kurš Liepājas ezerā nonācis nelaimē
LETA

Piektdien, 29. jūnijā, glābēji palīdzējuši cilvēkam, kurš bija laivā Liepājas ezerā, bet vēja un tehnisku problēmu dēļ nevarēja nokļūt krastā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Glābēji nogādāja krastā cilvēku un viņa laivu. Kopumā piektdien cilvēkiem, kuri atpūtās pie ūdens, vairākkārt bija nepieciešama glābēju palīdzība.

Īsi pirms plkst.19 VUGD saņēma izsaukumu, ka Daugavpilī ezerā slīkst cilvēks. Pirms VUGD ierašanās aculiecinieki slīkstošo cilvēku nogādāja krastā, kur tālāk nodeva ātrās palīdzības mediķiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā aģentūru LETA informēja, ka vakar Latgales reģionā slimnīcā tika nogādāta sieviete, kura slīkusi.

Vēl piektdien vakarā glābēji saņēmuši izsaukumu uz Daugavpils novadu, kur ezerā, iespējams, bija noslīcis cilvēks, kurš no rīta bija devies makšķerēt ar laivu. Krastā tika atrastas šī cilvēka drēbes.

Glābēji ar laivu apsekoja ezeru un pārlūkoja tā akvatoriju – tika atrasta cilvēka laiva, bet pats cilvēks netika atrasts. Šodien, piesaistot ūdenslīdējus, noslīkušā cilvēka meklēšanas darbi turpināsies.

0 Komentāru