Ģimenes konflikts Pļavniekos – jauna sieviete sarakstās ar citu vīrieti; dzīvesbiedrs sasit viņas telefonu

1 komentārs
Ģimenes konflikts Pļavniekos – jauna sieviete sarakstās ar citu vīrieti; dzīvesbiedrs sasit viņas telefonu
PIXABAY

3. novembrī īsi pirms pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par ģimenes konfliktu Pļavniekos. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi, ierodoties norādītajā dzīvoklī, sastapa izsaucēju. Jaunā sieviete pastāstīja, ka notikuma dienā viņas dzīvesbiedrs atnācis mājās alkohola reibumā. Vīrieša greizsirdības dēļ abu starpā esot izcēlies konflikts, kura laikā viņš sasitis vienu no ziņotājas mobilajiem telefoniem. Izsaucēja apgalvoja, ka iepriekš dzīvesbiedrs arī pacēlis roku pret viņu. Policisti noskaidroja, ka dzīvoklī atrodas arī divi mazi bērni. Neviena no atvasēm vecāku konfliktu neesot nedz redzējusi, nedz dzirdējusi. Savukārt vīrietis pēc strīda aizmidzis viesistabā uz dīvāna.

Turpat norādītajā istabā sastapts arī izsaucējas dzīvesbiedrs, kurš tika pamodināts. Vīrietim lūgts izstāstīt savu notikušā versiju.

Jaunais vīrietis atzina, ka tik tiešām notikuma dienā bijis ciemos pie draugiem un pavisam nedaudz iedzēris alkoholu. Atgriežoties mājās, viņš draudzeni esot pieķēris sarakstoties ar citu vīrieti. Tāpat notikuma dienā vīrietis esot saņēmis zvanu no kāda dzīvesbiedres drauga, kurš draudējis viņam salauzt kājas. Jaunais vīrietis lūdzis draudzenei paskaidrojumus, taču viņa atcirtusi, ka tas, ko viņa darot mobilajā telefonā, esot tikai viņas darīšana. Vīrietis atzina, ka neesot viņu laidis ārā no virtuves, iekams viņa neizskaidros, kas notiek, taču sitis viņai nekad neesot.

Pārrunu laikā atklājās, ka pāris reiz jau šķīries, tomēr nolēmis pavisam nesen kopdzīvi atsākt. Arī strīdi drīz vien atsākušies, tāpēc vairākas nedēļas iepriekš draudzene lūgta izvākties. Izjautājot par abu kopīgajiem bērniem, noskaidrots, ka abu atvases ikdienā pieskata izsaucējas tēvs, kurš arī pavisam nesen ievācies jaunā vīrieša dzīvoklī. Lai pārbaudītu informāciju par fizisku vardarbību ģimenē, bērnu vectēvs tika pamodināts. Kungs atzina, ka jaunais pāris tik tiešām regulāri strīdoties, tomēr fizisku izrēķināšanos abu starpā neesot redzējis. Kungs atklāja, ka nevēloties iejaukties meitas lēmumos.

Lai gan izsaucēja lūdza dzīvesbiedra nošķiršanu, pēc apdraudējuma izvērtēšanas nolemts sievietes lūgumu noraidīt. Abas no iesaistītajām pusēm aicinātas mierīgā sarunu ceļā risināt šķiršanās procesu, nekaitējot nedz bērniem, nedz arī viens otram.

Ņemot vērā abu iesaistīto pušu sniegto informāciju par regulāriem strīdiem ģimenē, informācija nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

1 komentārs